Viimase hetke ideed naistele, millega üllatada oma kallimat meestepäeva puhul

 (12)
Viimase hetke ideed naistele, millega üllatada oma kallimat meestepäeva puhul
Foto: Pexels

19. november on rahvusvaheline meestepäev ja nii nagu naised ootavad 8. märtsil meestelt midagi armsat ja meeldejäävat, on ka mehed rõõmsad üllatuste üle. Kui su pea on lootusetult tühi, siis siin on mõned head ideed, et sa päris hätta ei jääks.

1. Vii talle hommikusöök voodisse ja näe sellega vaeva. Miks mitte serveerida tema lemmiksööki, kandes ise samal ajal seksikat pesu? See toob talle kindlasti naeratuse näole.

2. Osta talle midagi, mida tal sinu meelest väga vaja on. Kuid kui see on mõni igav majapidamisasi, siis lisa sinna juurde midagi nunnut.

3. Peale rasket tööpäeva üllata teda koduse ja hubase restoraniga, kus sa oled ise laua katnud ja talle midagi head süüa teinud. Mehed armastavad nii silmade kui kõhuga.

4. Proovi terve päev mitte ühegi asja üle vinguda. Ära tee teist nägu ka siis, kui ta jätab oma terve päev jalas olnud sokid nurka vedelema ning jätab häbitult ka vetsupoti kaane üles.

5. Jäta talle erinevaid armsaid sõnumeid käsitsi kirjutatuna ja peida need tema korteri erinevatesse paikadesse, et ta leiaks neid ka mõnel muul päeval peale meestepäeva.

6. Vaadake koos mehe lemmikfilmi, isegi kui see ei meeldi sulle, sa jääd tavaliselt selle ajal magama või te olete seda juba sada korda näinud.

7. Osta talle nunnud ja soojad sokid, et tema varbad ei külmetaks.

Allikas: Cosmopolitan