A


Nn. uudishimutsejaTal on iga asjaga pistmist. Pogerssiivne, erudeeritud, väga aktiivne. Vaidleb igal võimalusel. Võib olla fanaatik võu boheemlane.

1. valisid ta abikaasaks
...pead arvestama, et abielu kujuneb rõõmsaks ja pikaks seikluseks. See ei lange rutiini. Ilmselt on ka sinu iseloom selline:tahadki abielus näha eelkõige kahe progrssiivse inimese kohtumist. Ilmselt oled väga nooruslik, suhtled palju väljaspool kodu, huvitud teadusest ja poliitikast. Sul on madal sotsiaalne valulävi.

2. valisid ta sõbraks
... näed temas eelkõige armastatut või poissi, kellega käiakse. Sa pead valmis olema suurteks ootamatusteks. Ta võib ootamatult ilmuda su korteriukse taha, seljakott seljas, ja teatada, et poole tunni pärast sõidetakse Pamiiri matkale. Kui sa ei valinud teda abikaasaks, vaid sõbraks, võid end ehk süüdistda hirmus siduda end jäädavalt mehega, kel on samasugune iseloom, ngau sul endal. Ilmselt oled naine, kes teeb vhet: noormees, kellega käiakse ja noormees, kellega abi9ellutakse.

3. valisid ta kolleegiks
...oled tõeliselt kiindunud töösse, tahad kolleegidenagi näha edumeelseid arutalejaid, fanaatikuid. Selliste kolleegide seas valitseb ergas vaim, fanatism, vaimne kiindumus töösse; aga ka optimism, huumorimeel ja vabameelsus. Ilmselt oled veidike distsiplineerimatu ja armastad pidada mokalaata.

vend
Vennana on ta tormakas, rabelev, alati kuhugi ruttav, millegagi seotud ja hõivatud. Igatsed perekonda, kus tuksuks elu , valitseks lustist pakatav õhkkond, üksteise sõbralik aasimine.