B


Ausa, siira, seltsimeheliku filantroopi tüüp. Rahulik, töökas, hea isa.

valisid ta abikaasaks
...oled tõeline EMA. Sa pead tähtsaks seltsimehelikkust ja vastastikkust abistamist. Armastad väga lapsi ja oled õnnelik, kui sind hulgana ümbritsevad. Sulle on olulised kodurahu ja head suhted naabritega. Kodune elu on sulle tähtsam, kui töö.

vailsisid ta sõbraks
...selle mehe armastatuna idealiseerid sa inimese hinge ja hingelist joobumist. Teie suhetes valitseb ausus, siirus, selgus, loogika ja kord. Ilmselt ei ole sa väga seksapiilne, sest suhted sellise mehega on enamasti ülatoonilised.

valisid ta kolleegiks
... töö on sinu elu sisu, isegi hobi. Kindlasti oled ka sina töötades resoluutne, energiline ja organiseeritud. Valid just sellise töö, kus on võimalik ka hea välja näha.

valisid vennaks
...õena on sind raske ületada. Püüdes näha perekondlikke suhteid sellise vennaga, näitad end tasakaaluka, väärika, vastutuleliku, armsa, rahuliku, kuid väga aktiivsena. Ehk oled liigagi "kodune", igal juhul kodu küljes oled sa väga kinni. Sulle on väga oluline sinu perekond ja kogu suguvõsa, hindad kõrgelt veresugulust ja perekonnatavasid. Sinu loomus ei suuda heaks kiita ei abieluväliseid suhteid ega vabaabielu.