E


Ehitaja, rajaja, looja. Väga praktiline mees, võib olla õrn ja hell, kuid ilma suurte hingesügavuste ja peente hingesoppideta. Ei ütle kunagi:"ei oska" vaid "peab proovima". Meister iga ettevõtmise peale. Edukas. Ta ei looda kunagi teiste, vaid ikka iseenda peale.

valisid ta abikaasaks
...oled praktiline naine. Sinagi ilmselt ei otsi meest valmisrajatud koduga meest ega ka meest, kellele seda luua, vaid hoopis seda kellega koos hakata kodu ehitama. Sa oled ka niivõrd tugev, et ei vaja õlga, mille najale toetuda.

vailsisid ta sõbraks
...oma praktilisusele vaatamata jätab ta naistega suheldes tossikese mulje. Kui valid ta intiimsõbraks, siis kasutad ilmselt teda ära. Loomulikult ja siiralt. Kuulud lõbusate, temperamentssete, elurõõmsate naiste hulka. Räägid palju, kamandad ja tahad suhtlemises domineerida. Sind ei saa siiski süüdistad akavaluses, ebasiiruses või keerutamises.

valisid ta kolleegiks
...see valik näitab, et oled hädas tahteomadustega: seeline meeskolleeg suudaks sind kindlasti tööle rakendada.

valisid ta vennaks
...kes igatseks endale praktilise meele ja kuldsete kätega venda? Naine, kes seda ise ei ole. Küllap oledki peenekoeline, nõrk, abitugi. Sul on vaja käepärast sõpra, kes sind hädas alati vennalikult, omakasupüüdmatult aitaks.