Ei saa keelata ilus olemast!

 (9)
CK kosmeetika

Prantslased ütlevad, et noorte tütarlaste ilu on antud Jumala poolt, kui aga 30-aastane naine pole ilus, siis jääb tal ilmselt puudu … mõistusest. „Aga ka ajast ja rahast”, — võiks ka lisada sarkastiliselt. Aeg ja raha on suhtelised mõisted, oma veetluse tunnetamine aga absoluutne mõiste, mis on naise jaoks üks tema õnne koostisosi. Kas sa võtad endale küllalt aega, et end kaunina tunda, see tähendab — olla kaunis? Tee kindlaks ja muuda vajadusel olukorda paremuse suunas.

 • Ostad endale uue huulepulga…

  A. Pärast seda, kui avastad, et eelmine on peaaegu läbi saanud.

  B. Kui oled halvas tujus, pole rahul oma välimusega ning otsustad end mingil moel turgutada.

  C. Alati, kui satud kosmeetikaosakonda, sest uute riiete juurde läheb ju tarvis sobivat meiki.

 • Otsustad katsetada teistsuguse meigiga ja…

  A. Küsid sõbrataridelt nõu ning püüad luua midagi uut olemasoleva kosmeetilise arsenali baasil.

  B. Lähed poodi ning uurid hoolikalt viimase aja uudiseid kosmeetika vallast. Sa ei häbene küsida lähemat infot müüjalt ning lõpuks ostadki 2-3 uudistoodet.

  C. Veedad palju aega kosmeetikakaupluse tester-stendide ees, püüad proovida kõiki uudistooteid ning kui avaneb juhus, palud, et kosmeetik demonstreeriks moodsat meiki sinu näol.

 • Epilatsiooniks kasutad tavaliselt…

  A. Zhilette ja depileerivat kreemi — kiire, odav, praktiline.

  B. Professionaalset epilatsiooni salongis, lisaks masin või kreem.

  C. Kõik ülaltoodud võtted pluss epilaatori uus mudel, lisaks on sul tõsised kavatsused kõik karvad oma kehalt laseri abil eemaldada lasta.

 • Kavatsed teha näomaski…

  A. Kuid sul pole jälle selleks aega.

  B. Näpistad selleks 20 minutit. Mask näol, jõuad pesta veel nõud ning lakkida varbaküüned.

  C. Mõnuled pool tundi meeldivalt lõhnavas ja lõõgastavas vahuvannis, uskudes, et ainult nii võib näole kantud mask ootuspäraselt mõjuda.

 • Kui oled väga hilja koju jõudnud, siis…

  A. Sul jätkub vaevu jõudu lahti riietuda ning sa viskud meiki eemaldamata voodisse.

  B. Pesed rutuga ja lähed magama.

  C. Sa ei kujuta üldse ette, kuidas on võimalik magama heita ilma naha põhjaliku puhastamiseta, ilma toonikuta ja öökreemita.

 • Oled otsustanud, et kätte on jõudnud aeg juukseid värvida. Sa…

  A. Valid tooni, mis on lähedane sellele, mis sul juba on.

  B. Lähed juuksurisse ning palud valida sinu jaoks midagi uuemat.

  C. Lehitsed läbi värsked moeajakirjad, eesmärgiga tundma õppida viimase aja tendentse, astud sisse parukate salongi, et „proovida” teist värvi või kasutad arvutiprogrammi uue ilme loomiseks. Ja alles siis, olles täielikult kindel oma soovis, sead sammud salongi poole.

 • Sulle tundub, et su juuksed on muutunud kuivadeks ja tuhmideks, sa…

  A. Otsustad vahetada šampooni.

  B. Hakkad kasutama juukseläiget ning kaks korda nädalas teed juustele maski.

  C. Ostad spetsiaalse komplekti vitamiine ja lähed salongi, et läbi viia intensiivne protseduur juuste taastamaks.

 • Käisid just juuksuri juures, kuid ei jäänud rahule oma lõikusega. Sa…

  A. Ütled endale: „Pole hullu, juuksed pole hambad. Paari nädalaga kasvavad taas”, ning seod rätiku ümber pea.

  B. Otsustad eksperimenteerida uue soenguga ja siis, kui ka see sind ei rahulda, lähed lähemal ajal teise juuksuri juurde.

  C. Oled hirmsasti endast väljas ning helistad viivitamatult oma kõige asjatundlikumale sõbratarile, et kiiremas korras kirja panna end moodsa ja kalli stilisti juurde, kes suudaks olukorda parandada.

  Loe punktid kokku:

  „A” ülekaal. Keegi ei väida, et peamine siin elus on end hellitada ja poputada. Ometi peaksid suurema tähelepanuga suhtuma oma naha ja üldse kogu keha vajadustesse. Ohverdades aega ja väheke raha, tunned peagi, et oled sellest hulga kasu saanud. On hästi tuntud fenomen — rahulolu oma välimusega loob enesekindluse, mis hetkega peegeldub nii karjääris, materiaalses sfääris kui ka isiklikus elus. Armasta ennast!

  „B” ülekaal. Sinus valitseb harmoonia. Püüad võtta aega ning hoolitseda oma välimuse eest mõistlikkuse piirides. Küllap on su juuksed ja nahk heas korras, sa oled rahul oma välimusega ning meeldid endale. Muide, pole midagi häbiväärset ka selles, kui püüad teistelegi meeldida.

  „C” ülekaal. Oled tõeline ekspert kõiges, mis puudutab sinu välimust ja hoolitsemist enese eest. Sa teed kõik endast sõltuva, et välja näha täiuslik sind ümbritsevate meeste silmis. Kuid ettevaatust — nad võivad hakata mõtlema, et kui sa nii väga armastad iseennast, siis kas sul ikka jätkub jõudu kedagi teist veel armastada.