J


Playboy.Selle mehe juurest ei tasu otsida sügavat hinge, küll aga on tema jaoks oluline tema füüsiline veetlus, välimus, sarmikus, oskus käituda igas olukorras, seksapiil.

valisid ta abikaasaks
... tahad abielluda playboy´ga, kes tundub olevat kogu maailma naiste lemmik? Oled väga enesekindel. Arvatavasti oled feminist, kes lähtub loosungist:"Kõik mehelikud väärtused naiste teenistusse." Kindlasti on sul väga tugev omanditunne. Sinu ellu võiks prugnoosida palju probleeme- kahtlustused, armukadedus...

vailsisid ta sõbraks
...näid olevat veendunud, et mehe juures pole vaja tingimata hinge otsida, vaid valiku tegemisel on oluliseks tema välimus, keha, üldmulje. Julgus loota tema armastusele näitab, et sa ei olwe kõhkleja. Ilmselt hindad ka enda puhul oma seksapiili, moekust, ilu. Küllap oled enese üle uhke ja kardad, et sind küllalt kõrgelt ei hinnata.

valisid ta kolleegiks
...suhelda playboy´ga kui kolleegiga, püüdmata tema sõprust (kui sa ei valinud teda ka sõbraks), tähendab, et tinned end meeste seltskonnas täiesti vasbalt.On täiesti võimalik, et sõbrannadega on sul palju raskem suhelda, kui meestega. Oled elav ja eelistad ka elavat töömiljööd.

valisid vennaks
...oled ka ise mehelik ent samas romantiline. Küllap oled sa kunagi mänginud metsikuid sõjamänge, turninud mööda puid ja kakelnud: teismelisena unistasid aga salaja sellest, et tuleb õilis röövel ja viib su ära.