L


Optimist. See mees tunneb end igas seltskonnas koduselt, naerab, naljatleb, räägub anekdoote. Tõsisesse vestlusse võib ta sekkuda nalja- või pilalausega. Peab igasuguseid tõsisemaid jutuajamisi norutamiseks ja püüab maailma heatujulisemaks, lõbusamaks muuta. Ei keeldu kunagi väiksest napsist.

valisid ta abikaasaks
...tahad näha oma elu helgena, ilma igasuguste komplikatsioonideta. Kaldud elu ja keerulisi asju lihtsustama, suhtud muredesse pealiskaudselt ja nende lahendamisse fataaalselt.

vailsisid ta sõbraks
...kuna ta on alati lõbus ja muretu, jätab endast väga kindla inimese mulje. Kuid ta ei salli tõsimeelsust, vihkab hingelisi üleelamisi.Samade sõnadega võiks ka sind iseloomustada. Sa püüad valida elust vaid meeldivaid külgi ja ihkad enda ümber näha vaid rõõmsameelseid mehi.

valisid ta kolleegiks
...otsid lõbusat töökollektiivi. Töö on vaid töötegemine ja peagi endas mingit erilist mõtet kätkema. Sul ei ole elus ülemääraseid ambitsioone. Võib arvata, et reageerid vilkalt igale naljale ja vastad igale tähelepanuavaldusele. Töölkäimine võib kujuneda sagedaste pidude, ühiste väljasõitude ja sünnipäevade õhkkonnaks.

valisid ta vennaks
...sinu südamesoov on omada perekonda, kus käib alati palju lõbusaid külalisi ja peetakse meeldivaid pidusid.