N


Miljonäri, printsi, väljavalitu tüüp.See mees on elus kõik saavutanud tänu päritolule, kindlustatusele.

valisid ta abikaasaks
...tahad salamisi olla kuninganna, ülik. See näitab unistust puged valmispunutud pessa, luua abielu "seitsmendas taevas", kuid kahe- või kolmekordselt materjaalselt kindlustatuna. Sul on väga kõrge enesehinnang, sa võid arvata, et oled teistest parem, kuulud enda meelest hoopis kõrgemale.

vailsisid ta sõbraks
...püüdes temaga sõbrustada näitad enda tugevat üleoleku vajadust. Pole oluline, millises rühmas, sa püüad alati juhtpositsiooni haarata. Kindlasti võid oma käitumisest leida soovi uhkustada oma kuulsate tuttavatega või demonstreerida enda kuulumist "valitud seltskonda".

valisid ta kolleegiks
...tahad, et sinu töö oleks vaid sinu ettevõtmine, mida kogu ühiskond respekteerib. Soovid tööd, kus saab köita tähelepanu, välja paista. Oled ehk unistanud filminäitlejaks või telediktoriks saamisest? Sulle meeldib end ehtida, kuid kontrolli end, ega sa seda väga maitsetult ei tee.

valisid vennaks
...soov olla elusoosiku õde näitab kiindumust perekonda. Perekond, nagu suguvõsagi tähendab sulle palju- kodu, mugavusi, tutvusi, üksteise abistamist ja toetamist. Sulle tundub, et perekond võib sind igas situatsioonis aidata. Sa võid perekonnasuhteid sageli kaasa võtta ka ühiskondlikesse suhetesse. Onupojapoliitika ei ole sinu jaoks sugugi taunimisväärne.