R


Üksikema ainsa poja tüüp. Naiste suhtes on ta väga nõudlik, äärmiselt pretensioonikas, ärahellitatud mees. Ootab ühelt ja samalt naiselt väga erisugust käitumist: kord mehelikku otsustavust, kord naiselikku abitust. Teda iseloomustab ka tugev omanditunne, egoism, armukadedus.

valisid ta abikaasaks
...võib oletada, et suutes ollea tema abikaasa oled ka ise vastuoluline; lisaks sinu naiselikkusele ilminevad ka sinul kohati meheks olemise soovid. Sellepärast tahadki endale meest, kellel on samasugused tüüpsoovid naiste suhtes. Tema abikaas olla on raske, just teie vastastikkuste ambitsioonide rohkuse ja äärmuslikkuse tõttu.

vailsisid ta sõbraks
...sa hindad nii iseenda, kui oma sõbra juures kõrgelt seksapiili ja seksuaalsust, hingemaailma ei pea sa väga oluliseks. On väga võimalik, et sind on vahel süüdistatud agrtessiivsuses ja liigses nõudliikkuses.

valisid ta kolleegiks
...kui valmistud veetma suurema osa oma ajast pretensioonikate ja egoistlike inimeste seltsis, võib arvata, et sullegi meeldib esineda tähtsas rollis. Kas sa ei tunne vahel hirmu, et kollleegid võivad sinu kariääriiha läbi näha? Sa suudad olla ka mõistev ja osavõtlik, kuid rohkem meeste, kui naiste vastu.

valisid vennaks
...vennast mõeldes kujutled end tema vanema õena. Perekonnasuhetes tahad domineerida, kõik peavad sinuga nõus olema.