Kingituste tegemine ei tohiks olla vaevaline


Kingituste tegemine ei tohiks olla vaevaline
Pixabay

Kinkides kellelegi sokid, võid täpselt sama hästi panna sajaga täppi või kahesajaga mööda. Miskipärast on jõulukingituste tegemine pahatihti vaevaline protsess, millele kulub palju aega, raha ja kahjuks ka närve.

Mida vanemaks saad, seda selgem on, et lastele teed sa kingitusi ennekõike sellepärast, et neil on tore midagi saada, aga täiskasvanutele seetõttu, et endal oleks tore midagi kinkida. See ongi see kinkimise rõõm, millest räägitakse. Kui sina oled üks neist, kellele meeldib kingitusi teha, aga kogu see poodides tuuseldamise protsess on sulle vastumeelne, on T1 Mall of Tallinna kaubanduskeskusel sulle välja pakkuda lahendus. Kusjuures päris suurepärane.

Nimelt leiab sel nädalavahetusel, 5. detsembril keskuses aset suur jõulukingituste laat. Kuna laadalt võib leida kõike alates eesti disainriietest, mänguasjadest kuni talutoiduni välja, kasutab nutikas inimene kingituste ostmiseks täpselt seda ühte päeva ja ongi jõulukinkide tegemise mure murtud. Laadalt võib päris kindlasti leida sobiva kingituse sõpradele või lähedastele nii see, kes teeb kingitust selleks, et saajal oleks tore, kui ka see, kelle kingitegemise motiiviks on siiras rõõm kinkimisest.

Lisaks laadale võib 5. detsembril (aga muidugi ka kogu ülejäänud kinkide hankimise aja jooksul) leida mõnusaid pakkumisi kõikidest T1 Mall of Tallinna kauplustest.

Seotud lood:

Kui sa aga inimesele tõesti mitte midagi kinkida ei oska, siis üks tark mees on kunagi öelnud, et igasuguse idee puudumisel tuleks kinkida midagi väga praktilist. Näiteks kilo suhkrut või karp komme. Ka need on T1 Mall of Tallinnas täiesti vabalt saadaval.

Head kinkimise rõõmu!

---

Viiruse leviku vältimine laadal

  • Hoia teistega vähemalt kahemeetrist vahet (2 + 2 reegel).
  • Kanna laada külastamisel kaitsemaski või kata nina ja suu (nt salliga).
  • Järjekordades hoia vähemalt kahemeetrist vahet.
  • Hoia ohutut vahet ka müügitöötajatega.
  • Desinfitseeri käsi.
  • Väldi näo puudutamist.
  • Võimalusel kanna kindaid.
  • Haigena püsi kodus. Ära tule laadale, kui tunned end halvasti või sul on haigussümptomid. Nii võid tahtmatult nakatada teisi inimesi.