10 kuuga 30 kilo kaotanud naine avaldab oma edu saladuse viis võtit

 (18)
10 kuuga 30 kilo kaotanud naine avaldab oma edu saladuse viis võtit
Instagram, Lucy.Lismore.Fitness

28aastane Lucy Lismore armastas väga magusat ning kuna ta ei suutnud otsustada, milliseid dieedi- ja trenninõuandeid kuulda võtta, sõi ta rahumeeli edasi, kuni ta kaal ületas 90 kilo. Siis aga sai naisel pidevast piinlikustundest kõrini ning ta otsustas oma tervise ja figuuri tõsiselt käsile võtta. Lucy kaotas 10 kuuga 30 kilo, rõivanumber muutus 16st 6ks ja näeb nüüd parem välja kui iial varem. Aga kuidas ta seda tegi?

Kehakaalu tõusu põhjustas peamiselt see, et naine pidas tervislikuks toiduks kodus tehtud roogasid ja puuvilju ning oli segaduses ja pettunud, kui ta kaal hoolimata pingutustest pidevalt kerkis. Lucy tegi küll aeg-ajalt trenni, aga mitte regulaarselt — ka see ajas teda segadusse, et miks ometi kaal ei lange, kui ta on füüsiliselt aktiivne.

View this post on Instagram

I am really passionate about meeting people who want to lose weight but don’t know where to start. That was me... I weighed 90kg, thought I was eating healthy and didn’t even know how to get started with exercise! It was a confusing time full of conflicting information about what diet you should eat and what exercise you should perform! - After losing 30kgs it’s clear to me now that to lose fat it boils down to 3 key changes... . 1. Eat less 2. Move more 3. Be consistent - That’s it - that’s the formula to lose fat. Forget all the other information you are overloaded with, because it all in essence is based on the same 3 principles. - It’s not about completely restricting your food intake, just simply eat less calories - however if you want to eat in volume, choosing more nutrient dense, fibre rich foods will be much more beneficial that foods with lots of saturated fats and sugar, as well as better for your overall health. - With regards to exercise there is a huge variety of options available and I guarantee you will find some form of movement which you truely enjoy and that enriches your life. I lost nearly all of the weight I lost without ever stepping foot in a gym (the idea petrified me)! - Above all consistency is the ultimate key to losing fat. Ignore the naysayers, ignore the plateaus and constant monitoring and it will happen! I promise ⭐️! - Finally the reason I am so passionate about this topic and meeting people like me is not because losing weight makes you look better and feel better about yourself necessarily - because quite frankly I still have many days I feel exactly the same. - However, through this journey I have found something that has added so much happiness, learning and strength to my life and that is the exercise I do every day and the people I meet through it! ❤️

A post shared by Lucy Lismore (@lucy.lismore.fitness) on

Siis aga otsustas ta, et nüüd aitab. Lucy uuris põhjalikult erinevaid toitumis- ja treeningkavasid, muutis täielikult oma menüüd ja hakkas regulaarselt trenni tegema. Ta sööb seda, mida ta keha nõuab, peamiselt köögivilju, sekka kala ja punast liha ning mõnikord ka tumedat šokolaadi.

Treeningud, mida ta varem jälestas, on nüüd saanud tema lemmikosaks päevast ning põhjus on suuresti selles, et ta varieerib ja valib trenne selle järgi, mis parasjagu põnev ja inspireeriv tundub, mitte ei jää ühte rutiini pidama.

Naise peamised soovitused kaalulangetajale on:

  • Keskendu kaalulangetuse põhielementidele: liigu rohkem, söö vähem ja ole järjekindel.
  • Uuri välja, kui palju kaloreid su keha igapäevaselt ära kulutab ja jälgi, et sööksid sellest numbrist vähem.
  • Kaloririkkad ja rasvased toidud täidavad su kõhu ainult hetkeks, palju kasulikum ja efektiivsem on süüa kiudainerikkaid ja tervislikumaid toite nagu liha, köögiviljad ja teraviljad.
  • Treeni järjekindlalt ja leia endale trenn, mida sa tõsiselt naudid.
  • Ole järjekindel ja ära anna alla, sest sa armastad oma keha ja mõne aja pärast sa näed, milleks sa tegelikult võimeline oled.
  • Muuda trenn ja tervislik elustiil oma hobiks ja motiveeri ennast ise, mitte ära looda teistele.