Aasta Figuurisõber: Tiit

 (1)
Aasta Figuurisõber: Tiit
TiitFoto: erakogu

Nimi: Tiit Undusk
Vanus: 32 a
Pikkus: 176 cm
Stardikaal: 98,2 kg
Praegune kaal: 75,4 kg
Mahavõetud kilod: 22,8 kg

Mahavõtmiseks kulunud aeg: 8 kuud
Mentor: Kaja Torm
Liitumine: 26.06.13

Tiidu salenemise lugu:
Ma ei uskunud enne Figuurisõprade grupiga liitumist, et suudan soovitud kaalu saavutada. Lihtsalt olen kahe jalaga maa peal suhtumisega ja ei usu hookus-pookust. Kaal aga langes esimese viie nädalaga 5,9kg. Oli tekkinud entusiasmi ning jätkasin grupis käimist, juba 10 nädalaga kadus 11,4kg!

Siis aga tuli vastu võtta esimene tagasilöök, sest kaal langes 11ndal nädalal vaid 100g. Jätkasin ja kaalu langus hakkas edenema taas. Mõned nädalad hiljem sain taas maitsta mõru tulemust, sest 14ndal nädalal kaal hoopis tõusis 300g. Pingutasin veelgi tugevamalt, mentor toetas mind ning oktoobris võtsin 12-korra kaardi ja jätkasin grupi külastamist.

Uue aasta lubadusena loobusin esialgsest soovkaalust 77 kg ja uueks eesmärgiks sai seatud 73 kg. Tegin grupikülastusele pausi ja jätkasin kodus, mõne aja pärast võttis minuga ühendust mentor Kaja, kes uuris, kuidas mul läheb. Ei tundnud end väga hästi, sest kaalulangus oli pidurduma hakanud. Liigun tasa ja targu oma soovkaalu suunas.

Julgustan kõiki mehi vähemalt proovima, et anda endale võimalus paremaks enesetundeks, mida kergem kehakaal pakub. Pole probleeme hommikul sokke jalga pannes ja ei pea endale valetama, et minuga on kõik korras ning muretsemiseks pole põhjust.

Edu ja kindlameelsust Figuurisõprade gruppides käijatele!