Aasta Figuurisõber: Viktoria

 (6)
Aasta Figuurisõber: Viktoria
ViktoriaFoto: erakogu

Nimi: Viktoria
Vanus: 36 a
Pikkus: 172 cm
Stardikaal: 106 kg
Praegune kaal: 79 kg
Maha võetud kilod: 27 kg

Mahavõtmisele kulunud aeg: 8 kuud
Mentor: Julia Kašina
Liitumine: september 2011
 

Oma salenemisteekonda alustasin ma mitu korda, proovisin erinevaid dieete ja isegi näljutamist, kuid stabiilse ja püsiva tulemuse saavutasin Figuurisõprade toitumiskava jälgides ja harrastades sportimist. Kõlab väga tuttavalt, kuid enesedistsipliin aitab väga, sest mingi hetk võib salenemine muutuda väga rutiinseks.
 
Figuurisõprade rühmaga ühinesin taas umbes 2,5 aastat tagasi. Rühmas ei saanud paraku väga tihti käia, kuid mentori Julia Kašina tugi oli hindamatu ja materjalid selged ning lihtsalt kasutatavad. Nädalad möödusid ja liigsed kilod kadusid nagu võluväel, komplimente muudkui tuli.

Kuue kuuga kaotasin ma kokku 21 kilo ja veel 2 kuud hiljem vahetasin kogu oma garderoobi välja. See oli küll väga hea tunne, kui riidepoes sain endale valida riideid suurusega nr 38 ja suuremaid enam ei vaadanudki. Tore on tunda ennast noore ja ilusana. Selle uue figuuri saavutamiseks oli vaja tööd teha, kuid see oli seda väärt.
 
Nüüd 2 aastat hiljem kaalun ma veel vähem, seega kokku on kaotatud 27 kg, kuid lõppeesmärk pole veel saavutatud. Soovin ennast proovile panna ja kaotada kokku 35 kg.
 
Soovin kõigile edu ja eneseusku!