Avaldame parimad trennid nii ekstraverdile kui introverdile, sest igale isiksusele leidub sobiv spordiala


Avaldame parimad trennid nii ekstraverdile kui introverdile, sest igale isiksusele leidub sobiv spordiala
Foto: bruce mars/Unsplash

Vahet ei ole, kas sa oled rõõmust pakatav energiapall või pigem häbelikuma iseloomuga, tänapäeval on nii palju erinevaid trenne, et igaüks leiab endale sobiva.

Introverdid kalduvad pigem trennist kõrvale hoiduma, sest nad kardavad teiste inimestega koos midagi füüsilist teha, kartes teiste arvamust. Sellel ei ole muidugi erilist mõtet, aga intorverdile seda selgeks ei tee.

Ja tegelikult ei ole seda vajagi. Igaüks leiab endale sobiva trenni. Avaldame parimad spordialad nii ekstraverdile kui ka introverdile.

Ekstravert

Ekstraverdist inimene armastab seltskonda, suhtlust ja positiivset energiat. Sellise iseloomuga inimestele sobivad kõige rohkem tantsutunnid, rühmatrennid, erinevad pallimängud ja üleüldse kõik, kus saab midagi seltskonnas teha.

Introvert

Intoverdi jaoks parimad trennid on näiteks pilates, jooga ja individuaaltreening jõusaalis eratreeneriga. Neil on vaja privaatsust ja ehkki joogas ning pilateses võib käia korraga palju inimesi, on seal võimalus ainult iseendale keskenduda ja tekib tunne, nagu teisi inimesi ei olekski sinu ümber.

Allikas: Daily Mail