Avameelselt ja häbenemata: just selline näeb välja naise keha pärast sünnitust

 (45)
Avameelselt ja häbenemata: just selline näeb välja naise keha pärast sünnitust
Julie Bhosale /https://juliebhosale.co.nz/

"Ma olen ema. Ma olen väsinud, katki ja mul on valus. Mul on kehal nii arme kui ka lõtvunud kohti. Ma olen ema kahele võrratule pojale," kirjutab toitumisspetsialist Julie Bhosale oma blogis.

Nii nagu paljud teisedki naised, tundis Julie Bhosale pärast sünnitust justkui mingit survet ühiskonna poolt, et ta peab kiiremas korras jõudma tagasi sinna punkti, milline oli tema välimus enne sünnitust. "Mu enesekindlus sai kõvasti haavata ja ma kannatasin. Pärast esimese poja sündi oli see surve eriti suur. Ma eeldasin, et mu keha lihtsalt muutub üleöö endiseks. Seda aga ei juhtunud," kirjeldab naine. "Mõtlesin, et kui mina, kes ma töötan toitumisspetsialistina ja tean, kuidas keha töötab ning mida see vajab, tunnen nii, siis mida võivad teised naised tunda?" lisab ta.

Bhosale otsustas näidata, milline on naine pärast sünnitust ja mida tema keha läbi elab. Nii pildistaski end pärast teise poja sündi, seda nii vahetult pärast lapse saamist kui ka 14 nädalat hiljem. "Mul ei olnud aimugi, milline mu keha pärast sünnitust on. Keegi ei räägi sellest. Ma tahan näidata, et keha läbib pärast sellist protsessi tohutu muutuse. Ma tahan, et emad ei tunneks enam end sellises olukorras üksinda. Ma loodan, et need pildid toovad muutuse," räägib Bhosale.