Edulugu: naine kaotas 40 kilo, kui otsustas, et hakkab ainult korra nädalas süüa tegema


Edulugu: naine kaotas 40 kilo, kui otsustas, et hakkab ainult korra nädalas süüa tegema
Foto: Instagram

36aastane Jennifer Lopez, kel ei ole kuulsa lauljatariga muud ühist peale sama nime, otsustas, et aeg on muutusteks küps, kui tema kehakaal jõudis 127 kiloni. "Olin õnnetu, ebatervislik ja väga madala enesehinnanguga," tunnistas ta. Siis aga võttis ta end tõsiselt käsile ning kaotas lõgikese ajaga 40 kilo.

Jennifer oli alati nautinud kiirtoidu mugavust ja muidugi ka pitsa ja pasta jumalikku mekki. Tal olid tihti söömasööstud, mida ta oma abikaasa eest varjas. Igapäevased tegevused võtsid naise võhmale ja ta otsustas, et enam nii ei saa.

Kõigepealt jättis ta menüüst välja suhkrurikkad joogid ning asendas need mulliveega. Seejärel andis ta kinga kiirtoidule ja hakkas oma eineid kodus ise valmistama - 18 kilo kadusid kui nõiaväel.

View this post on Instagram

At a basic level, fitness isn’t very complex. There are very simple things you can do to improve your fitness levels. Small changes and baby steps that when carried out with consistency, will eventually improve your overall health and result in weight loss (IF that’s your goal.) • But just because it isn’t complex, doesn’t mean it won’t be difficult. There is a difference between difficulty and complexity. While the steps to achieve it may seem simple, it can take a ton of effort (largely mental) and a lot of freaking hard work. At least that is how it is in MY experience. Some days it takes more than you think you have in you. • I don’t say this to be discouraging. I say it because I think the struggle is often glossed over and forgotten in bright and shiny transformation photos. I say it so you’re prepared for it and ready to work through it when the struggle bus shows up. Because eventually, it will. But it’s in those times that you realize what you’re really capable of. Whether your heath goal is to run a half marathon, lose weight, or get up a flight of stairs without being breathless. • And PS: I FULLY support you if you have zero intentions or interest in losing weight. I think that is amazing and performance/health goals are awesome things to aspire to. . I also fully support you if you DO have a weight loss goal. Please don’t let anyone make you feel bad about it. It’s ok to want to lose weight to better your health. It doesn’t mean you love yourself any less. 💕

A post shared by j e n l o p e z (@beautyandthebenchpress) on

Siis aga tuli sein ette: Jenniferil oli raskusi portsjonite kontrolli all hoidmisega ning kippus näksima ja teist portsu võtma lihtsalt sellepärast, et need olid saadaval. Tervisliku toidu valmistamine oli ajanappuse tõttu üpris keerukas ka ning naine oligi segaduses, kuidas sellest punktist edasi minna. Siis aga nägi ta Instagramis postitust toidu ette valmistamise kohta. See nipp ta päästiski.

Edaspidi võttis naine igal nädalavahetusel aega, et terveks järgmiseks nädalavahetuseks toit valmis teha. Nii on nädala sees rohkem aega, ei pea pead murdma, mida süüa teha ning tervislikud ja toitvad eined on alati külmikus olemas.

Seotud lood:

Niimoodi tegutsedes võttis Jennifer veel 20 kilo alla ning on suutnud oma kaalu siiani hoida.

Naise toidu ette valmistamise nipid on järgmised:

1. Alusta väikselt. Kui mõte terve nädal toidu korraga valmistamisest tundub liiga raske, tee esialgu ainult mõned üksikud road, mis sulle maitsevad ja mida ei ole keeruline teha. Nendele saad aegamööda lisaks teisigi eineid valmistama hakata.

2. Leia endale dieedisõber. Koos kokkamine ja kaalulangetamine on alati lõbusam ja efektiivsem. Jagage retsepte, tehke koos süüa, vahetage eineid - lõbusam ja mitmekesisem.

3. Investeeri heasse ahjupanni ja kiirküpsetajasse - need vahendid aitavad sul iganädalase kokkamisega kiiremini ühele poole saada.

4. Ole toidu pakkimisel kannatlik. Jah, sa võid ka kuuma toidu plastikkarpidesse panna, aga siis saad külmikust tagasi lödiks läinud toidu. Parem on oodata, kuni toit on jahtunud, siis ei teki kaane külge kondensvett ning toit püsib värske ja mõnusana.

Inglite aeg