ENNE JA PÄRAST FOTOD | 20ndates naine otsustas alkoholiga lõpparve teha ja tema figuur muutus tundmatuseni

 (72)
ENNE JA PÄRAST FOTOD | 20ndates naine otsustas alkoholiga lõpparve teha ja tema figuur muutus tundmatuseni
Foto: @jellydevote/Instagram

Kui rootslanna Jelly Devote oli 20aastane, käis ta vähemalt kolm korda nädalas sõpradega pidutsemas. Lisaks kaalus ta palju rohkem kui täna ning kuigi tal oli sõpradega koos lõbus, oli ta õnnetu, et ta keha on vormist väljas. Peale seda, kui ta nägi endast fotot, kus ta kannab bikiine, otsustas ta oma elu muuta.

Jellyt motiveeris soov kaalust alla võtta, mistõttu ta hakkas trenni tegema ja tervislikumalt toituma. Lisaks otsustas ta edaspidi vähem alkoholi tarbida ja just see otsus aitas tal kiiremini lisakilodest vabaneda.

Hiljuti jagas ta enne ja pärast fotosid endast ka Instagramis ning vahe 20aastase Jelly ja 27aastase Jelly puhul on silmnähtav.

Devote ei tea täpselt, kui palju ta 20aastasena kaalus, sest ta ei tahtnud kaalule astuda, kuna ta vihkas oma keha. "Ma pole end kunagi paremini tundnud," kirjutas ta ühe Instagrami foto alla. "Mu elu on tasakaalus. Ma söön ära sõõriku, millele järgneb salat. Ma ei joo sageli alkoholi, jään vee juurde. Ja mis põhiline, ma ei vihka end enam, vaid olen õppinud end armastama."

Kuigi Jelly aeg-ajalt siiski tarbib alkoholi, on ta viinud selle enda jaoks miinimumini: üle nädala klaas või kaks veini või šampust.

Allikas: INSIDER