FOTO | 28aastane bikiinimodell näitas kõigest 24 tundi peale sünnitamist, milline ta keha nüüd välja näeb

 (16)
FOTO | 28aastane bikiinimodell näitas kõigest 24 tundi peale sünnitamist, milline ta keha nüüd välja näeb
Foto: Instagram/@hannahpolites

Austraaliast pärit 28aastane bikiinimodell Hannah Polites sai möödunud nädalal teist korda emaks ja tõi ilmale oma poja, Arlo. Lisaks teenis ta ära oma fännide kiidulaulu, sest otsustas jagada Instagramis bikiinipilti, kus on näha, milline ta keha kõigest 24 tundi peale sünnitamist välja nägi.

"Soovin olla teie kõigiga nii aus kui vähegi võimalik ja jagada ka oma sünnitusjärgset teekonda, täpselt sellisena nagu see on," selgitas Hannah julget sammu.

Kui Hannah näeb tavaliselt oma Instagrami piltidel väga hoolitsetud ja meigitud välja, siis sel korral astus ta kaamera ette meigita ja palja ülakehaga, mida ta kätega hoolikalt kattis. "Ma olin väsinud, kahvatu ja mu keha valutas natukene, aga ma olen uhke selle üle, millega ma eile hakkama sain," tunnistas ta. "Inimese keha on nii imeline ja ma olen nii tänulik, et ma olin võimeline kandma, sünnitama ja nüüd hoolitsema oma poja eest."

Ta tunnistas, et ta ei kiirusta praegu endisesse vormi saamisega. "Ma keskendun oma perekonnale ja sündinud beebile ning ma ei plaani vähemalt kuus nädalat trenni teha," kinnitas naine.

Allikas: Daily Mail