Igapäevasesse jalutamisrutiini saab lisada paar lihtsat harjutust, mis aitavad su pepul kiiresti pringiks saada

 (6)
Igapäevasesse jalutamisrutiini saab lisada paar lihtsat harjutust, mis aitavad su pepul kiiresti pringiks saada
Foto: Gesina Kunkel/Unsplash

Ehkki ka niisama kiiresti jalutamine on sinu figuurile hea, siis miks mitte lisada kõndimise juurde mõned harjutused, mida sa saad teha kus iganes? Need ei võta üldse palju aega, aga tulemused on kiired.

Ja need harjutused on sobivad absoluutselt igas vanuses inimestele! Alguses tasuks muidugi alustada rahulikult, kui sa ei ole harjunud üldse trenni tegema. Kuid kuna harjutused on lihtsad, siis saad sa üsna pea koormust tõsta, sest su keha harjub koormusega ära, ja just sellepärast võid näha kiireid tulemusi. Sa pead lihtsalt järjepidev olema, kuna muidu ei saavuta kahjuks midagi.

Iga päev tasuks teha sellist lihtsat trenni, mis võtab aega ainult pool tundi. Võid seda teha ka lihtsalt töölt koju kõndides!

  • Tee kümme minutit kiirkõndi.
  • Tee mõlema jalaga kakskümmend väljaastet ja peale seda viisteist kükki. Võid kas mõne päeva pärast või näiteks nädala aja pärast koormust suurendada.
  • Kõnni uuesti kümme minutit ja korda väljaasteid ning kükke.
  • Tee sama ka kolmandat ja neljandat ja viiendat korda, täpselt nii kaua, kuni sul aega ning tahtmist on. Aga pool tundi võiks ikka iga päev leida.

Allikas: PopSugar