Imeline muutumine: hambutust noorest naisest saab muutumissaates tõeline kaunitar!


Imeline muutumine: hambutust noorest naisest saab muutumissaates tõeline kaunitar!
Foto: Filmimees

Saate “Minu imeline muutumine” selle hooaja viimase saate kangelanna on noor ema Kati, kes üle kõige soovis olla oma kahele imeilusale tütrele mitte üksnes NOOR ema, vaid ka KAUNIS ema. Seni on ta olnud hambutu ja ülekaaluline ema, kes ei julge isegi lastevanemate koosolekutel käia.

Kati teekond uue alguse poole ei saa lihtne olema, sest tal tuleb paari aasta jooksul üle saada oma hirmudest ja samas ka uskumatut tahtejõudu üles näidata. Muutumissaates pole varem olnud osalejat, kes uue välimuse nimel oleks vabatahtlikult nii palju ise pingutama pidanud.

Saate alguseks rohkem kui paarkümmend kilo alla võtnud Kati ei valinud esmalt oma figuuri edasiseks vormimiseks mitte operatsiooni vaid fitnessi. See oli aga tema jaoks tõeline väljakutse. Katit aitasid nii fitnessitreener Egle Eller-Nabi kui ka toitumisnõustaja Kristin Salupuu, kuid ometi oleks tema muutumine peaaegu pooleli jäänud. Ja eks ta valis lõpuks ka operatsiooni.

Aga tulemus, mida tänaõhtuse saate lõpus näeb, korvab kõik nähtud vaeva! Hambutust ja ülekaalulisest Katist saab tõeline püss. TV3 saade „Minu imeline muutumine” on eetris täna õhtul kell 21.30.