Innustav edulugu: kuut lihtsalt reeglit järgides kaotas noor ema 68 kg

 (42)
Innustav edulugu: kuut lihtsalt reeglit järgides kaotas noor ema 68 kg
Foto: Instagram

Kassidy Linde enesekindlus vajus põhja, kui ta rasedana kaalule astus ja nägi kaalul numbrit 118 kg. "Vaatasin peeglisse ja ei suutnud enda juures mitte midagi ilusat leida," ütles ta ajakirjale People. Aga pärast tütre sündi võttis ta end käsile ja muutus on hämmastav! "Tahtsin, et mu tütar saaks minu üle uhkust tunda," ütles Kassidy, kes suutis vaid kuue lihtsa sammuga kaotada 68 kg. Instagramis jagab ta oma edusamme teistegagi:

Joo palju vett

"Ma joon iga päev 16 klaasi vett vähemalt."

Menüü olgu lihtne

Naise valikus on peamiselt kana, tuunikala, kalkun, puuviljad, köögiviljad ja täisteratooted. aga ta ei nimeta oma toiduvalikut dieediks. "See ei ole dieet vaid elustiil. Kui see oleks dieet, oleks ma ammu loobunud ja läbi kukkunud. Aga kuna see on mu uus elustiil, siis jätkan ma isegi siis, kui teinekord on tagasilöögid. Kindlasti ei ole teekond lihtne või sujuv. Luba endale väikeseid patustamisi, aga kindlasti jätka siis õigel rajal."

View this post on Instagram

I’m baaaaack! After a long 9 months of pregnancy and eating pretty much whatever I want , I am back on my health grind for #WeightlossStory number two! I gained a total of 70 pounds with this pregnancy (I only gained 60 with Harley). AND , I worked out and ate healthy for about 50% of it. But, shit happens and I have a beautiful baby and I am happy as a clam! My body is badass and has given me two children so why would I complain? I have lost about 25 pounds since having her (last Thursday). I have a long way to go but to me, this is just another part of this “lifestyle.” I’ve said it a million times , THIS IS NOT A DIET. I lost a ton of weight, gained some back, and now here I am to lose it again and I have no worries that I won’t be able to. Fitness and health is my obsession, my hobby, my job, and I took a little break to focus on my growing daughter but it’s time to lock it down now. I don’t want to rush my body into something it’s not ready for physically, but as far as nutrition goes ... I have actually been eating clean since the day I had her. My first meal after labor was a grilled chicken wrap from Chick fi la with diet lemonade. As for my first meal prep now, it’s just the basics y’all! Don’t overthink meal prepping or it could cause some serious stress. My hubby grilled my chicken for me and I threw in some veggies and 1/2c rice. Simple does the trick. It doesn’t have to have 20 ingredients , LESS IS MORE. Always try to plan your plate according to 1 protein , 1 carb, and 1 veggie. It feels so good to be back in my element and I’m super excited!

A post shared by KASSIDY 👸🏼 RIEKENS (@dilla7) on

Kaloreid ära loe

Linde ei jälgi piinliku täpsusega kalorinormi. Ta toitub lihtsalt tervislikumalt ja sööb ainult nii palju, et kõht täis saaks. "Ma tean, mida mu keha vajab ja seda ma sööngi. Kalorite lugemine tooks kiiremad tulemused, aga põhjustab liiga palju stressi."

Seotud lood:

Söögid tee varem valmis

Igal pühapäeva õhtul teeb ta nädalavaru roogasid ette, et nädala keskel kiirustamise tõttu rajalt maha ei kukuks. Lemmiktoiduks on kana koos riisi ja köögiviljadega.

Järgi päevakava

Isegi siis, kui trenniisu üldse ei ole, ei jäta naine trenni minemata. Ta tunnistab, et parim motivaator on see, et ta näeb oma keha peal tulemusi, aga esialgu need muidugi kohe välja ei paista. "Teed trenni ja jõllitad kaalu, et ometigi ilmuks nähtavale need numbrid, mille nimel sa töötad. Ja kui see juhtub, saab sinust trennisõltlane, sest edusammud on lihtsalt niivõrd motiveerivad. Need päevad, mil sa ei viitsi trenni minna, aga lähed ikkagi, on kõige innustavamad ja viivad sind edasi!"

Jälgi oma progressi

Kassidy peab Instagramis avalikku päevikut, kus kõik tema edusammud ja tagasilangused on dokumenteeritud ja fotodel näha ning see sunnib teda pidevalt edasi pingutama. Jälgijate kaasaelamine motiveerib meeletult! Ja muidugi on tore näha pilte sellest, milline mu keha enne oli ja mida ma olen lühikese aja jooksul saavutanud."