KLÕPS | 42aastane Nicole Scherzinger viskas puhkusel riided seljast ja näitas treenitud keha seksikates bikiinides

 (19)
KLÕPS | 42aastane Nicole Scherzinger viskas puhkusel riided seljast ja näitas treenitud keha seksikates bikiinides
Foto: Scanpix/Starmax/PA Images

Laulja Nicole Scherzinger suundus kallima, endise ragbimängija Thom Evansiga rannapuhkusele ning muidugi näitas ta Instagramis, kui lõbus neil kahekesi on, heites ka riided seljast ja demonstreerides oma kadedusttekitavat rannavormi.

Mereveest märgade juuste ja meigita, äsja 42aastaseks saanud Nicole näeb valgetes bikiinides lausa sensatsiooniline välja, poseerides 35aastase Thomi kõrval. Ühel fotol on naine mähkinud oma jalad ümber mehe, tuues tema süles esile oma kurvika figuuri ning teisel näitab ta oma kaunist vormi seistes armsama kõrval, üks jalg ümber mehe.

Ansamblist The Pussycat Dolls tuntuks saanud staar kirjutas sotsiaalmeediasse muuseas: "Aasta vanemaks saamine ei ole kunagi tundunud nii hea!! Suured tänud kõigile sünnipäevasoovide eest. Teie armastus ja tänulikkus täitis mu südame. Ma olen nii õnnistatud!"

Paar tutvus alles möödunud aasta oktoobris ja paistab, et nende tunded on muutumas järjest sügavamaks. Nicole tutvus möödunud kuul Portugalis ka Thomi vanemate, Briani ja Sallyga, kirjutab The Sun.