Maijooks 2009 kutsub osalema

 (2)
Maijooks 2009 kutsub osalema
Delfi lugeja foto

Algas registreerimine XXII Maijooksule. Õrnemale soole mõeldud kevadine suursündmus leiab sel korral aset laupäeval, 23. mail Tallinna Lauluväljakul. Naistepäevaks oma osavõtusoovist teada andnud naised, neiud ja tüdrukud saavad ka üllatuse.

Maijooks toimub laupäeval, 23. mail Tallinna Lauluväljaku ümbruses. Võistluskeskus ja stardi- ning finišipaik on traditsiooniliselt Tallinna Lauluväljaku territooriumil. Samas toimub ka suur soojendusvõimlemine ja kevadine kontsert ning saab tutvuda sponsorite ja koostööpartnerite väljapanekuga.

Maijooks toimub kõigile jõukohasel 7-kilomeetrisel rajal. Osaleda saab erinevates kategooriates:

  ajavõtuga jooks - distants 7 km,
  ajavõtuta jooks - distants 7 km,
  kepikõnd - distants 7 km
  käimine - distants 7 km

Maijooksul osalemine on tasuline:

 • ajavõtuga jooksjatele 200 krooni
 • kõigile teistele osavõtjatele 150 krooni

  SOODUSTUSED:

 • Pensionäridele ja kooliõpilastele kehtib 50-protsendine hinnasoodustus.
 • 20 protsenti soodsamalt saavad registreerida ettevõtted, kollektiivid, koolid, sõpruskonnad, kes osalevad vähemalt 10 jooksjaga.
 • Kahekümneprotsendine soodustus kehtib ka SEB pangakaardi, Cityspordi, Kaleva Traveli ja Viking Clubi kliendikaardi omanikele (NB!ühe kaardiga saab soodsamalt registreerida vaid kaardi omanik).

  Kavas on ka Haribo lastejooksud, mis toimuvad Lauluväljaku territooriumil. Maijooksu lastejooksudele registreerimine toimub kohapeal ja on kõigile lastele tasuta.

  Registreerumine toimub tervisespordiürituste kodulehel: www.jooks.ee