Naised kiidavad taevani: näitleja Blake Lively tunnistab üles, kuidas ta pärast rasedust taas supervormi sai


Naised kiidavad taevani: näitleja Blake Lively tunnistab üles, kuidas ta pärast rasedust taas supervormi sai
Foto: reuters

Blake Lively on üks neist tuntud naistest, kes ei karda rääkida asjadest nii nagu nad on ja seda ka sotsiaalmeedias, kus tema väljaütlemisi jälgivad miljonid inimesed.

Kahe pisikese lapse ema postitas Instagrami pildi oma tugevatest kätest ja kadestusväärsetest kõhulihastest, mille saavutamiseks kulus tal pisut üle aasta. See kõik nõudis aga dieedi pidamist, mis välistas kõik töödeldud toidud ja karmi trennigraafikut ning see polnud üldse kerge. “Tuleb välja, et 27 rasedusega juurde tulnud kilost polegi võimalik vabaneda kõigest Instagramis teiste fotosid passides,” teravmeelitseb Lively tunnistades, et ta on enda üle täna väga uhke.

Ja miks ta ei peakski olema? Lively on üks neist naistest, kes on karmilt kritiseerinud seda, et noortelt emadelt eeladatakse koheselt pärast sünnitamist taas vormis keha. Ta on isegi tunnistanud, et pärast esimese lapse, James’i sündi, oli tal vaja aega, et oma uue füüsisega harjuda. “Pärast lapse saamist mõtlesin, et olgu, mu keha näeb nüüd välja selline ja see on imeline — ma teenisin selle keha välja,” ütles ta Austraalia raadiokanalile antud intervjuus. “See polnud küll nii hea, kui enne lapse saamist, aga no mis seal ikka.”

Allikas: Vogue