Parimad harjutused neile, kes ei taha jõusaalis raha kulutada ega kobakaid treeningvahendeid kodus hoiustada

 (1)
Parimad harjutused neile, kes ei taha jõusaalis raha kulutada ega kobakaid treeningvahendeid kodus hoiustada
Foto: Shutterstock

Jõusaal tundub sinu jaoks liiga kallis? Treeningvahendid aga suured ja kobakad ning kodus pole ruumi isegi hantlite jaoks? Ei ole muret, on mõned lihtsad ja vähe ruumi võtvad harjutused, mida teha kodus iseenda keharaskusega.

Kätekõverdused

Kui sa oled just alustanud treeninguga ega ole kunagi varem kätekõverdusi korralikult teinud, siis mõistlik on alustada põlvede peal ja jõu kasvades liikuda järk-järgult tavaliste kätekõverdusteni. Suurepärane kogu keha trenn!

Kosmonaudihüpped

Mäletad veel kehalise kasvatuse tundidest, kuidas sa pidid keel vestil neid tegema ja sulle üldse ei meeldinud? Kodus ei vaata sind keegi ja see tõesti on väga tõhus trenn, sinu kehalise kasvatuse õpetaja ei eksinud.

Kükid

Kes meist siis ei unistaks ilusatest ja treenitud kannikatest ning jalgadest, mis ei hakka trepist üles kõndides väsimusest värisema? Lisa oma treeningkavasse kükid ja varsti-varsti saad juba muutusi näha.

Põlve- ja sääretõstehüpped

Neid tasub teha siis, kui sa oled veendunud, et alumise korruse naabrid on ära või on teil suurepärased suhted, sest kortermajas elades ja neid tehes on kõik need tugevad mütsatused alumisele korrusele väga hästi kosta. Aga see on väga hea trenn, mis kasvatab ka vastupidavust.

Allikas: Pop Sugar