Saavuta täiuslik figuur kõigest 28 minutiga: selline on trennirutiin, mida see vapustava kehaga naine järgib

 (2)
Saavuta täiuslik figuur kõigest 28 minutiga: selline on trennirutiin, mida see vapustava kehaga naine järgib
Foto: Instagram/@kayla_itsines

27aastane fitness sensatsioon Kayla Itsines, kelle trenne armastavad ka paljud eestlannad, võlub oma suurepärase vormiga ja on tänu paljude teiste naiste motiveerimisele jõudnud viiendale kohale Austraalia rikaste edetabelis. Hiljuti avaldas ta oma Instagrami jälgijatele, et trenniks ei pea kuluma tunde, et see oleks efektiivne, vahendab Daily Mail.

Kayla jagas seejuures enda trennirutiini, mille peale kulub tal päevas kuni 28 minutit ja see ongi aidanud tal need imelised kõhulihased vormida.

Kayla loodud Bikini Body Guide trenn moodustub erinevaid liigutusi sisaldavast kahest harjutuste ringist, mida tuleb korrata ühe trenni jooksul kaks korda. Igale ringile kulub keskmiselt seitse minutit ja see sisaldab nelja erinevat harjutust. "Olen pannud kokku neli harjutust ringi kohta, mida sa kordad kuni taimer peatub," kirjutas Kayla oma Instagrami videos.

Esimene ring koosneb kümnest etteastest, 15 kükist, kümnest kätekõverdusest ja 20 trepisammust. Seda mustrit tuleb korrata kokku seitse minutit.

Seejärel soovitab Kayla sul puhata ja liikuda edasi teise ringi juurde.

Teine ring koosneb kümnest istmessetõusust, 15 kükist üles hüppest, 40 mägironijast ja 15 triitsepsi harjutusest. Ka seda ringi tuleks teha kuni seitse minutit.

Seotud lood:

"Korda esimest ringi, puhka, korda teist ringi ja oledki lõppu jõudnud," lisas ta.

Kokku kulub selleks kõigest 28 minutit, mis tähendab, et suudad selle vabalt oma kiiresse graafikusse mahutada.