Sidruni asemel rikasta oma joogivett nüüd hoopis selle maitsetaimega ja kilod hakkavad kukkuma

 (17)
Sidruni asemel rikasta oma joogivett nüüd hoopis selle maitsetaimega ja kilod hakkavad kukkuma
Foto: Shutterstock

Suvel, kui kogu aeg korraldatakse erinevaid grilliõhtuid või lõbusaid piknike, on väga lihtne kaalus juurde võtta. Selline tunne, et isegi hingamise kaudu tarbid kaloreid ja muidugi tekitab see stressi, kui juba augustiks oled vormist väljas ja suvekehast pole midagi alles.

Aga mida rohkem stressis sa oled, seda rohkem su keha rasva enda luudele kogub ja tundubki olevat lootusetu olukord käes. Aga enne, kui alla annad, proovi midagi uut: lisa joogivette ingverit!

Sa võid võtta juurde nii ülesöömise, hormoonide kõikumise, vähese liikumise või stressi tõttu, aga ingveri tarbimine aitab kaasa kiiremale seedimisele ja kalorite põletamisele, vähendab söögiisu, reguleerib kolesteroolitaset, on võimas antioksüdant ja tugevdab immuunsüsteemi ning on kasulik veel väga mitmel moel.

Seega, sega kokku see suurepärane ingverivesi ja naudi suve saledamana edasi!

Mida vajad?

  • Ingverit (kooritud ja hakitud)
  • Puhast joogivett
  • Ühte sidrunit või laimi (valikuline)


Valmistamine:

Vala vesi potti ja kuumuta. Hetkel, mil see on valmis keema minema, lisa ingveritükid. Seejärel vähenda kuumust ja lase sel viis sekundit kuumeneda. Seejärel tõsta segu 20 minutiks kõrvale.

Seotud lood:

Nüüd on aeg ingveritükid segust eemaldada ja lisada soovi korral vedelikule värsket sidruni- või laimimahla.

Tervislik jook ongi valmis tarbimiseks!

Värskendava efekti saavutamiseks, hoia jooki külmkapis. Joo seda iga päev, et saavutada kiired tulemused. Tarbi ingverivett kindlasti enne hommiku- ja õhtusööki ning näed üsna pea, kuidas su keha muutub.

Allikas: Betterafter50