Treeni raha säästes! Just need on maailma parimad tasuta Youtube'i kanalid

 (1)
Treeni raha säästes! Just need on maailma parimad tasuta Youtube'i kanalid
Foto on illustreerivUnsplash.com

Keskmine spordiklubi liikmetasu on 50 eurot kuus. Kui see aasta peale kokku lüüa, on tegemist arvestatava summaga. Isiklikku tervisesse peaks küll investeerima, aga selleks on lisaks spordiklubidele ka teisi ja soodsamaid võimalusi.

Need YouTube’i kanalid sisaldavad rohkelt treeninguid, mida juhendavad tipptreenerid ja nende abil treenimine on täiesti tasuta.

BeFit
BeFit pakub sadu videosid alustades joogast, jõutreeningust kuni kardio ja meditatsioonini.

Blogilates
Üle kolme miljoni jälgijaga kanalil on Blogilatese näol tegemist blogimise ja pilatese kombinatsiooniga.

FitnessBlender
FitnessBlender sisaldab üle 500 treeningvideo ja on heaks stardiks algajale trennisõbrale. Kanalis ei valitse intensiivne muusika, keskendutakse pigem harjutuste tehnikale, kordustele ja treeningud hoitakse lihtsa ning selgena.

POPSUGAR Fitness
POPSUGAR on ideaalne kanal kardiotreeningute avastamiseks. Kanalis leidub lisaks treeningutele ka toiduretsepte ja samm-sammult läbitavaid kokkamisvideosid.

Seotud lood:

PsycheTruth
Üle 2000 videoga kanal PsycheTruth on õige koht heaolu ja vaimse tervise ning treeningu armastajatele. Kanali fookus on enamike fitness-kanalite omast pisut erinev, kuid ka nende eesmärk on treeningu kaudu tervise parandamine, et end maksimaalselt hästi tunda võiksid.

Allikas: liigume.ee