Video: Naistekaga Kaalust Alla projekt on lõppenud, kas Riina jäi tulemusega rahule?

 (2)
Video: Naistekaga Kaalust Alla projekt on lõppenud, kas Riina jäi tulemusega rahule?
Foto: Tiit Blaat, Eesti Ekspress

Kevadel pakkusid Naistekas ja kaaluabi.ee Naisteka lugejatele võimaluse osaleda meie ühises "muutumismängus" ning spetsialistide ja kaaluabi toitumispäeviku abil saavutada oma ideaalfiguur.

Naistekaga Kaalust Alla projektis osaleda soovijad saatsid Naistekale n.ö motivatsioonikirja, kus selgitasid, miks neil endil kaalulangetamine kohe kuidagi õnnestuda ei taha ning miks oleks just neil tarvis Naisteka ja kaaluabi spetsialistide nõu ja abi. Naisteka toimetus valis välja viis lugu ning pani need “rahvahääletusele“ — projektis osalejad valisid välja just Naisteka lugejad.
Kuna töötu tartlanna Kelly  ja kolme lapse ema Riina said võrdselt hääli, otsustasime mõlemile võimaluse anda. Kahjuks ei pidanud Kelly pingele vastu ning loobus Naistekaga Kaalust Alla projektist pikemate selgitusteta juba 11 nädala pärast, olles kaotanud vaid paar kilo.

Loe Riina lugu: Miks ma tahan langetada kaalu koos Naistekaga? Ja vaata videost, millised olid Riina mõtted ja tunded suve algul: Saage tuttavaks: Naisteka kaalulangetaja Riina

Riina ütles enda kohta: “Vanust on mul hetkel 35, pikkust 172 cm ja kilosid 93 (mul kaal valetab, arvan, et veel +2 kg). Peres kasvamas kolm toredat last: tütar kohe 15, pojad saavad suvel vastavalt 9 ja 2.

Riina aga jätkas vapralt võitlust hoolimata sellest, et kaal vahepeal päris mitmeks nädalaks seisma jäi ning enam kuidagi langeda ei tahtnud ning suvel väike väsimus peale tuli.

Augustis lõi meiega kampa ka Reebok ja septembris liitus Viimsi Tervis Spa koos personaaltreener Kersti Ojalillega. Video: Kaalulangetaja Riinale hakkab nõu andma personaaltreener. Reebok andis Riinale selga uued uhked trenniriided ning Kersti juhendamisel vihtus Riina aasta lõpuni kord nädalas Viimsis trenni teha ja lubas endale pärast pingutust spas mõnusa minipuhkuse. Kuigi Naistekaga Kaalust Alla oli algselt planeeritud kestma kuus kuud, otsustasime Riinat premeerida ning programmi aasta lõpuni jätkata.

Riina suutis pea kaheksa kuu jooksul oma lubaduse täita — tänaseks on kadunud 15,3 kg! Vaata fotosid Riinast enne ja nüüd!

Aasta viimasel nädalal kohtusime Riina ja toitumisnõustaja Kaja Maantoaga, et projektile joon alla tõmmata. Vaata videost, kuidas Riina ise oma tulemust hindab, kas ta kavatseb dieediga jätkata ja mis oli tema jaoks selle pika protsessi jooksul kõige raskem.

Kaaluabi toitumisnõustaja Kaja Maantoa, kes kohtus Riinaga alates maikuust kaks korda kuus, jagas talle nõuandeid ning analüüsis toitumispäevikut, on oma õpilasega väga rahul. "Riina on justkui musterõpilane," kiitis ta paar kuud tagasi. Vaata videost, kuidas ta oma õpilase edusamme hindab ning millised soovitused annab Riinale edaspidiseks kaasa.

Loe lisaks: Naistekaga Kaalust Alla

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.