109aastane naine tunnistas, et tema kõrge eluea põhjuseks on meeste vältimine: nendega on rohkem probleeme, kui nad väärt on

 (31)
Targad sõnad!
109aastane naine tunnistas, et tema kõrge eluea põhjuseks on meeste vältimine: nendega on rohkem probleeme, kui nad väärt on
Foto: Youtube kuvatõmmis

Tuleb välja, et selle "õige" leidmine polegi siin elus kõige olulisem või seda vähemalt 109aastase šotlanna Jessie Gallani arust. Kolm kuud enne oma surma jagas ta maailmaga julgelt oma arvamust, mis inspireerib paljusid naisi tänase päevani, vahendab delish.

"Ma pole kunagi kellestki sõltunud," ütles naine, kes lahkus oma lapsepõlvekodust juba 13aastaselt, et lüpsjana tööle hakata. "Ma töötasin alati palju ja pea kunagi ei käinud puhkamas," lisas ta.

Jessie viibis kuni oma surmani Šotimaal hooldekodus, kus tal oli palju häid sõpru, ta osales grupitrennides, käis kirikus ja kontsertitel. "Ta on imeline naine," väitis ka tema hooldaja.

Mis siis on ikkagi tema pika eluea saladus? Ta väitis STV Newsile antud intervjuus, et aktiivne eluviis ja igapäevane kausike putru aitasid tal nii vanaks elada. Lisaks mainis ta ka: "Minu pika eluea saladus on ka meestest eemale hoidmine. Nendega on rohkem probleeme, kui nad väärt on."

Aitäh nõuande eest, Jessie!