Just sel põhjusel peaksid sa tunduvalt vähem kontsakingi kandma


Just sel põhjusel peaksid sa tunduvalt vähem kontsakingi kandma
Foto: Pexels

Neid naisi, kes tunnevad end kontsakingades seksika ja enesekindlana, on väga palju. Nende kandmine muudab säärejooksu silmale väga veetlevaks ja mõne kleidi juurde sobivad need kingad justkui valatult. Aga neil on ka oma pahupool.

On selgunud, et selleks, et sinu jalad eriti kõrgete kontsade kandmisest päriselt taastuksid, läheb aega kuni neli päeva! Ja kujuta nüüd ette, kui sa oled harjunud mitmeid kordi nädalas kõrgete kontsadega käima — su jalad ei saa taastumiseks piisavalt aega ja lõpuks võid silmitsi seista mitmete erinevate terviseprobleemidega, näiteks kaela- ja seljavaludega, sest kontsakingade kandmine ei mõju su rühile üldse hästi.

Kui sa kannad väikese kontsaga kingi, on taastumisaeg loomulikult veidi lühem, kuid siiski ei tasu ka selliseid kingi igapäevaselt kanda.

Jalanõudest peaks mõtlema kui millestki, mis toetab tervet su keha. Sa ju tahad elada mõnusalt ilma valutavate kehaosadeta? Siis tulekski valida õiged jalanõud.

See ei tähenda muidugi, et enam ei tohiks iialgi kontsakingadega käia, aga proovi nendega käia nii vähe kui võimalik ja investeeri sellistesse kingadesse, mis käimise ajal sulle valu ei tee.

Allikas: DailyMail