NAISTEKA VIDEO | Karl-Erik Taukar tõeliselt võluvast naisest: see on naine, kes austab oma keha ja saab selles veeta palju aastaid!

 (10)

Laupäeval Tallinna Lauluväljakul toimunud 31. Maijooksu muusikalise poole eest hoolitses Karl-Erik Taukar oma bändiga ning Naistekas kasutas võimalust, et uurida niivõrd paljude naiste lemmiklauljalt, kuidas on lood tema enda sportliku vormiga.

Tuli välja, et Karl-Erik ei ole jooksupisikust eriti nakatunud, küll aga meeldib talle jälgida sportlaste tegemisi nii võistlustel kui sotsiaalmeedias. "Ma tean oma nõrkusi ega pea ennast piisavalt kõvaks jooksuässaks, et tulla mõõtu võtma," tunnistas ta Naistekale. "Olen pigem rahulikult võtja, kes aeg-ajalt eksib metsarajale ära kas jalgsi või ratta seljas."

Millised on ühe tõeliselt võluva naise omadused ja kuivõrd on need seotud jõusaalis veedetud tundide ja kehakaaluga? Millist erilist spordiala soovitab Karl-Erik kõigile? Milline spordiala teda ennast enim huvitab, kuid mida ta ise eriti ei valda? Keda Karl-Erik sotsiaalmeedias jälgib?

Vaata videost!