Seitse nippi, kuidas särada pohmellist hoolimata

 (8)
Seitse nippi, kuidas särada pohmellist hoolimata
Foto on illustreerivUnsplash.com

Mis teha, tihtipeale kiputakse jaanipäeval vägijookidega patustama. Kuidas aga pidutseda nõnda, et järgmisel hommikul ei oleks peavalu ning näeksid välja nagu uinuv kaunitar?

* Enne kui varahommikul voodisse maandud …
Joo kindlasti vett! Me ei väsi seda kordamast, sest vee joomine ennetab pohmelli sümptomite teket. Vali magamiseks kõrgem padi, et pea oleks natuke kõrgemal kui tavaliselt — nii ei teki turses silmaaluseid.

* Pane hommikuks aspiriin voodi kõrvale valmis
Ärgates ja veel enne, kui jõuad midagi mõtlema hakata, võta üks annus sisse. Mõne aja möödudes on su pea selgem ja pilk teravam ning saad pohmakat edasi ravida.

* Turses silmad?
Ära muretse, külmkapis on abimehed olemas. Aseta silmadele kümneks minutiks külmad kurgiviilud (sobivad ka kartuliviilud) või jahtunud teekotikesed, heida pikali ja lõõgastu. Peagi tunned end reipamana ja paistes silmaalused on kadunud.

* Kasuta meigialuskreemi
Täna ei ole see päev, kui su näolapp on ideaalses korras. Kasuta spetsiaalset meigialuskreemi või primerit, et jumestuskreem paistaks loomulikum, ühtlasem ning püsiks kauem peal.

* Ära unusta põsepuna ja päikesepuudrit!
Et oma näkku visuaalselt soojust ja värvi tuua, kasuta põsepuna ja päikesepuudrit. Põseruužiks vali mõni soe roosakas või korallitooni värv, päikesepuuder ei tohiks olla jällegi liiga oranž. Lisa palgeile ka puudrit ning näed hulga esinduslikum välja.

Seotud lood:

* Ära unusta huulepulka!
Vali toon, mis oleks rõõmsam ja julgem kui tavaline beež, ideealne oleks roosa või oranž. Need värvid toovad tähelepanu sinu musisuule ning varjutavad kahvatu jume ja punased silmad.

Keskendu ka juustele
Kui sul ei ole aega ega viitsimist juukseid pesta, siis vali kuivšampoon. Siis näed välja värske ning keegi ei arva, et sa eile öösel hoopis pidutsesid. Alternatiiviks sobib ka talk. Raputa puudrit juuksejuurtele ja masseeri sisse, viimast võid teha ka suure puudripintsliga.

Seo juuksed tugevasse hobusesabasse või punu ilus pats — mõlemad soengud teevad su näo visuaalselt säravaks ja õnnelikuks.

Allikas: Beauty and Tips