Teed kodukontoris olles tööasju voodis? Paar head põhjust, miks sa seda kindlasti tegema ei peaks

 (3)
Teed kodukontoris olles tööasju voodis? Paar head põhjust, miks sa seda kindlasti tegema ei peaks
Foto: Pexels

Nüüd, kus paljud inimesed on kodukontoris, ei ole midagi ahvatlevamat kui mõte, et saab päeva mööda veeta voodis pidžaamas olles ja läpakaga tööd tehes. Kuid on paar mõjuvat põhjust, miks sa ei peaks tervet päeva voodis veetma.

See on halb su ajule

Sinu aju seostab voodit puhkepaigaga, mitte töökohana. Kui sa veedad terve oma päeva voodis, on sul raske hiljem magama jääda, sest esiteks pole sa ennast peaaegu üldse liigutanud ja teiseks oled sa oma aju ka päris segadusse ajanud.

Sa ei ole nii produktiivne

Võid ju mõelda, et kodus töötamine on täpselt sinu teetassike ja just nii see võibki olla, aga töötamise jaoks oleks siiski vaja luua eraldi kohake. Siis on su vaim valmis, et selles kohas sünnivad head ideed. Voodi ei ole nende asjade tegemise jaoks õige koht.

See on halb sinu seljale

Vaevalt, et sa voodis olles sirgelt istud, pigem oled sa seal igasugustes suvalistes asendites. Sellega teed aga karuteene oma seljale. Kasulikum oleks ikkagi istuda normaalsel toolil, selg sirge.

Võid kogemata oma silmi rikkuda

Inimestel on enamasti magamistoas hämaram valgus ja isegi kui sa tõmbad kõik rulood ja kardinad eest ning paned tule põlema, võib ikkagi juhtuda, et tuba on vähem valgustatud, kui mõni teine eluruum. Pikas perspektiivis on see su silmadele päris halb.

Allikas: Daily Mail