Just need on elu 10 kõige suuremat naudingut! Mitmest sina ennast ilma jätnud oled?

 (15)
Just need on elu 10 kõige suuremat naudingut! Mitmest sina ennast ilma jätnud oled?
Photo by Fox from Pexels

95% inimestest ei leia piisavalt aega, et elu nautida - päris kurb, kas pole? Aga just elu väikesed ja suured naudingud on need, mis elu elamisväärseks muudavad. Inglased uurisid välja, mis inimeste meelest need kõige-kõigemad naudingud on ja tuleb tunnistada, et kuigi tulemused ei ole teab mis üllatavad, on siiski hädavajalik neid meelde tuletada!

37% inimeste jaoks on naudingute puuduse peamiseks põhjuseks rahapuudus, vahendas The Mirror Inglismaal läbi viidud uuringut.

1/3 tunneb, et nad jäävad paljust ilma ja ei ela parimat võimalikku elu, sama palju vastanutest tunnistas, et nad ei teagi päris täpselt, mis neid õnnelikuks teeb — neid asju on veel vaja otsida.

Hoolimata sellest, et sõpradega koos olemist peetakse üheks tähtsaimaks asjaks, leiab enamik selle jaoks aega vaid kord nädalas.

Perega koos istutakse aga nädalas keskmiselt neli korda õhtusöögilauda maha — see on täitsa tubli tulemus.

33 on see vanus, mil inimesed hakkavad oma tervise ja üldise heaolu peale rohkem mõtlema ning võtavad ette samme selleks, et oma elu paremaks muuta. Kuigi tervislikku ja/või maitsvat toitu hinnatakse kõrgelt, tunnistatakse siiski, et pikad tööpäevad ja hirm kaalutõusu ees ei lase neil söömist täielikult nautida. Tujutõstmiseks aga kasutatakse toitu vähemalt neli korda nädalas.

Seotud lood:

Elu 10 kõige suuremat naudingut on:

1. Kvaliteetaeg perega

2. Aeg iseendale

3. Aeg sõpradega

4. Looduses viibimine

5. Magamine

6. Oma hobiga tegelemine

7. Maitsev ja tervislik toit

8. Uued ja põnevad kogemused

9. Tervislikult toitumine

10. Treening