Õnnelike naiste 7 harjumust, mis aitavad säilitada positiivsust ka rasketes olukordades


Õnnelike naiste 7 harjumust, mis aitavad säilitada positiivsust ka rasketes olukordades
Foto: Court Cook/Unsplash

Mõned naised on alati rõõmsameelsed ja õnnelikud ning tundub, nagu näeksid nad maailma läbi roosade prillide. Pessimistid ei saa aru, kuidas nad saavad sellised olla. See on tegelikult lihtsam, kui võiks arvata.

Mitte keegi ei ole lihtsalt niisama iseenesest ülimalt rõõmsameelne, ka sellise oleku jaoks on mõnikord vaja vaeva näha. Kuid nendel naistel, kes on kogu aeg positiivsed, neil on mõned toredad harjumused, mis aitavad neil õnnelik olla:

  • Nad magavad iga öö piisavalt ja mõistavad, et hea uni on väga oluline. Nad ei tee une osas järeleandmisi.
  • Õnnelikud naised seavad endale natuke suuremaid eesmärke, kui tunnevad, et suudavad saavutada ja teevad kõik selgeks, et saaks need eesmärgid täidetud. Nad ei karda ennast edasi suruda, sest teavad, et saavad alati hakkama.
  • Nad tegelevad paljude asjadega, neil on mitmeid hobisid ja nad armastavad aktiivset eluviisi. Nad ei suudaks niisama ühe koha peal passida, neile meeldib tunda end elusana.
  • Õnnelikud naised toetavad teisi naisi. Kui muidu on levinud stereotüüp see, et naised soovivad, et teistel naistel läheks halvasti, et end nende arvelt upitada, siis õnnelikud naised on teiste suhtes just väga toetavad.
  • Ka nemad muretsevad, aga oluliselt vähem. Nad võtavad muretsemise jaoks kindla aja, mõtlevad asja läbi ja üritavad probleemi asemel mõelda lahendustele.
  • Nad proovivad öelda uutele asjadele "jah" ja kui nende proovimine ebaõnnesub, olla rõõmsad lihtsalt selle üle, et said jälle proovida midagi uut.


Allikas: Career Girl Daily