Naisteka horoskoop: uus aasta algab tormiliselt — kas kõik või mitte midagi!

 (4)
Aastavahetus Radissoni katuselt
Aastavahetus Radissoni katuseltFoto: Eero Vabamägi

Kätte on jõudnud kolme planeedi – Päikese, Veenuse ja Pluuto kolmekordne ühendus Kaljukitses. Kuigi selline ühendus peaks olema seotud suure kire ja intensiivsusega, siis Kaljukitse mõju hoiab tugevad emotsioonid ja tundepursked kontrolli all. Kuigi elatakse läbi tugevaid tundeid, ei näidata seda välja. Oma tunnete mahasurumine mõistuse abiga võib aga viia suurte sisepingeteni.

Jätkuvalt kestab edasi ka Marsi-Jupiteri ühendus Skorpionis, mis annab palju energiat ja jõudu ka kõige raskemate tööde tegemiseks. Samas on oht langeda liialdustesse või olla ülemäära intensiivne ja survestav. Palju võib tekkida olukordi, kus on võimatu jääda neutraalseks ning tuleb valida kindel pool, keda siis kas toetada või talle survet avaldada või isegi rünnata.

Marsi-Jupiteri ühendus on omakorda heas aspektis Päikese-Veenuse-Pluuto ühendusega. Seega on nädalas väga palju väge ja energiat. Domineerib ülitugev Kaljukitse ja Skorpioni energia, mis soodustab ülipõhjalike ja suurt visadust ning kannatlikkust nõudvate ettevõtmiste alustamist.
Nädalas võib suurt rolli mängida kõik, mis seotud võimu omamise ja kasutamisega, samuti kontrolli, piirangute ja raamidesse surumisega. Kusagil võib käia väga kõrge mäng võimu ja positsiooni saavutamise või tugevdamise nimel. Rohkem annavad tooni fanaatilised ja äärmuslikud meeleolud — kas kõik või mitte midagi!

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare