Vaata järele, mis on sinu eesnime esimene täht ja mida see sinu kohta ütleb:

A — Fantaasial pole sinu elus kohta, sest su pragmaatiline meel ja otsusekindlus on need, mis viivad sind elus edasi ja aitavad sul otsuseid vastu võtta. Sa ei muretse takistuste pärast ja jõuad elus kaugele.

B — Sa oled romantilise hingega, sa vajad armastust iga päev ja külvad oma lähedased üle kingituste ja tähelepanuga. Sulle meeldib kirglik ja sensuaalne suhe, kus on palju armastust ja vahest ka pisaraid.

C — Sa oled hästi hea suhtleja, sinu sõbralistides on alati üle tuhande inimese. Sa oled alati seal, kus on inimesi. Sa oled elava loomusega ja sinuga on mõnus koos olla.

D — Sa muretsed tihti liiga palju sellepärast, mida teised sinust arvavad ja reageerid sageli liiga impulsiivselt ja äärmuslikult. Hiljem sa sageli kahetsed seda.

E — Sulle meeldib palju rääkida, sa vajad endale kaaslast, kes oskaks nii kuulata, kui suhelda vabalt. Sulle meeldib palju lugeda.

F — Sa oled helde ja truu. Sa kallistad palju lähedasi ja sõpru. Kui sa aga solvuma peaksid, siis võtab sul tükk aega enne, kui sa suudad andestada.

G — Kohusetunne teeb sulle au aga takistab sul sageli elu nautimast täiel rinnal. Katsu lõdvestuda ja lõbutseda rohkem.

H — Sa oled õppinud nii elama, et kõik sind ei puuduta. Ainult su lähedased tunnevad su head südant ja saavad su tähelepanu osaliseks. Sa oled hästi ettevaatlik ja tegutsed alles siis, kui oled asjade üle sügavalt läbi mõtelnud. Sa oled hästi usaldusväärne.

I — Sinu huvi on raske köita, sest sa tunned ruttu igavust. Sa otsid haruldast pärli aga sa ei leia seda, sest sa oled liiga materialist.

J — Sa oled rikas ja pead oma peas pidevalt arvet kõikide sammude kohta, mis võimaldavad sul oma sissetulekuid mitmekordistada. Sinu ametialasel ambitsioonil ja karjäärihimul pole võrdset.

K — Sa oled julge nagu tiiger, sa ohverdad end ilma küsimata nende eest, keda sa armastad. Sa oled truu ja ootad sama omaväljavalitult.

L — Sa vajad palju armastust ja heakskiitu. Kõik, mis sulle loeb, on su kooselu ja su lähedased.

M — Sa oled suur pragmaatik, su jalad on kindlalt maa peal ja sa ei ela unistuste maailmas. Sa võid olla liiga kriitiliselt häälestatud oma kaaslase suhtes.

N — Oma loomult oled sa pigem vabameelne ja iseseisev, su motivatsioonitase võimaldab sul jagu saada kõikidest takistustest entusiasmi ja otsusekindlusega.

O — Armastus ei ole sinu jaoks mäng, sellepärast võid sa jääda kauaks üksikuks, kuni leiad õige inimese.

P — Sa ei käitu lapsikult, sa tead, mis on vastutustunne. Sa hindad kõiki väärtusi. Sinu nimi ja hea kuulsus on sulle olulised.

Q — Sa oled energiline ja otsusekindel, sa oled tihti juhtival kohal ja võtad kiirelt otsuseid vastu. Su printsiibid aitavad sul elus edasi.

R — Sa oled elava loomuga ja intellektuaalne. Avatud meelega.

S — Sa naudid elu ja armastad palju lõbutseda. Ka töö on tihti sinu jaoks lõbu. Armastuses oled sa tihti liiga armukade.

Š — Sa oled tihti tundlik ja liiga äkilise meelega. Sulle meeldib, kui asjad kulgeksid nii nagu nad alati on olnud.

T — Sa oled emotsionaalne ja sageli liiga närviline, sulle meeldib romantika ja kirg. Sulle ei meeldi sugugi muutused.

U — Sa elad täie rinnaga ja võtad rõõmsal meelel vastu väljakutseid, mida elu sulle saadab. Armastuses oled sa idealist ja otsid täiuslikku kaaslast.

V — Sulle meeldivad kompleksidega inimesed ja sinust õhkuv salapära äratab teiste imetlust.

W — Sa võtad targalt otsuseid vastu ja ei pea “EI-d” vastuseks. Armastuses oled kirglik ja helde.

Õ — Sa oled hästi tagasihoidlik seltskonnas ja usaldad end ainult kõige lähedasematele. Sul on natuke raske iseloom ja sa näed elu rohkem tumedates värvides.

Ä — Sa oled tegus ja aktiivne, sinu käes sujub alati kõik. Sa jõuad elus kaugele ja viid oma unistused täide.

Ö — Sa oled väga tark ja intelligentne, sa jõuad elus kindlasti õitsvale järjele ja takistused ei hirmuta sind. Sa tead, mida sa elult tahad.

Ü — Sa võtad elu liiga tõsiselt ja andestad harva. Sul on palju sõpru aga vähesed tunnevad sind hästi.

X — Sulle meeldib kirg ja adrenaliin. Sa oled tõeline energiapomm, kellel on alati suured ideed ja järgmine samm ette teada.

Y — Sa oled väga tundlik ja iseseisev. Sa ei hakka niisama stressi tundma ja ei muretse, kui asjad ei suju sinu plaanide kohaselt.

Z — Sa oled tagasihoidlik romantik, kes elab tihti ainult läbi oma tunnete. Sa oled teenistusvalmis ja aitad alati neid, kes sind vajavad.

Ž — Sa oled tugeva iseloomuga ja ütled alati välja seda, mida sa mõtled. Sul on raske lähedasi sõpru saada, sest su iseloom on kaunis keevaline.

Allikas: Kodused Lood

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid