Sõnn

Oled sündinud maamärgi all, mistõttu meeldib sulle püsivus ja stabiilsus. Loomult oled sa kangekaelne, natuke autoritaarne ja väga julge. Sul on julgust, et elada elu oma äranägemise järgi, oled piisavalt kangekaelne ja püsiv, et viia ellu oma eesmärke. Elu pakub sulle rahulolu ja edu, aga seda suuresti tänu sellele, et oled ise endale sellise elu valinud ja ootad seda.

Sõpru oskad sa endale valida, kasuahned ja silmakirjalikud inimesed sinu tutvusringkonda ei kuulu. Sa ise ei mängi teiste inimeste tunnetega ja vihkad pealiskaudsust, sama ootad ka teistelt.

Armastusel on sinu elus oluline koht — armastuse jumalanna Veenus ise juhib sind sellel teel, aga sa otsid tõelist armastust ja juhusuhetel pole sinu elus kohta.

Sa oled emotsionaalselt intelligentne ja teadlik, et välimus üksi ei peegelda hinge. Sa oled hea inimesetundja ja oskad lugeda inimeste mõtteid. 2021. aasta toob su ellu kellegi, kes sulle pettumust ei valmista. Vastupidi, kohe esimesest kohtumisest peale tekib äratundmine, hingeline lähedus — midagi sellist, mida sa varem kogenud ei ole ja mis esialgu tekitab sinus segadust. Jah, see ongi armastus. Katsu ainult jääda mõistvaks ja paindlikuks, et sa oma suurt armastust ära ei hirmutaks.

Kaalud

Täpselt samamoodi nagu Sõnni, juhib ka sind armastuse planeet Veenus. Ja see planeet, liitudes Jupiteriga, viib sinu elus 2021. aastal suuri asju täide. Kõige rohkem just armastuse külje pealt. Aga selles pole ka midagi imekspandavat, sest oled loodud selleks, et armastada ja olla armastatud.

Sa oled sündinud harmoonia ja rahu tähe all. Oma loomult oled sa hea suhtleja ja eelistad vältida igasuguseid lahkhelisid. Sa oled tasakaalukas ja optimistlik, oma elus otsid sa armastust ja eriti armastust, mida jagada hingesõbraga. Sa otsid seda tõelist armastust, mis muudaks kogu su elu.

Oled mõistnud, et välimus võib olla petlik, mistõttu oled õppinud inimesi ja nende kavatsusi paremini tundma. Oskad teisi läbi näha. 2021. aasta toob su ellu selle, keda sa oled nii kaua oodanud. Ta on juba teel. Teie teed on ristumas, sest tähed soovivad seda. Ta vastab täpselt sellele, keda sa oled otsinud ja nii kaua oodanud. Ta teeb su südame terveks ja hingele pai.

Kaljukits

Oled sündinud töö tähe all, see on sinu elu ja missioon. Sa oled väga ambitsioonikas ja usaldusväärne inimene. Sa tahad läbi lüüa ja karjääri teha. Sa oled seadnud endale ise eesmärgid nii era- kui ametialases elus ja oled otsustanud rajada endale oma unistuste elu. Unistused ongi ju selleks, et neid ellu viia, kas pole?

Isegi, kui tööl on su elus kõige olulisem koht — kõik muu on tavaliselt teisejärguline — siis 2021. aasta pöörab kõik peapeale. 2021. aasta tuleb armastuse aasta, kus töö jääb tahaplaanile. Südant ei saa ju sundida…

Sa oled väga intelligentne, varustatud pragmaatilise meelega aga sa tunned ära, kui armastus su uksele koputab ja sa ei hakka selle tunde vastu võitlema. Isegi, kui sul on mitu tööalast projekti pooleli, sest see armastus vastab sinu ettekujutlustele ja suurimatele soovidele: ta on intelligentne, haritud, vestlus temaga avardab su silmaringi, saad juurde uusi teadmisi ning hakkad neid kohtumisi igatsema ja ei tea varsti enam isegi, kuidas ilma temata elada. See tuleb õnnelik aasta, sest sinu kõrval on inimene, keda sa armastad ja kes sind armastab.

Allikas: Kodused Lood