FOTOD: Heategevusprojekt Koos Kooli jagas lastele 356 tasuta koolikotti!

 (16)
FOTOD: Heategevusprojekt Koos Kooli jagas lastele 356 tasuta koolikotti!
Foto: Kristel Aija.

Heategevusprojekti Koos Kooli eilsel lõputseremoonial sai 356 õnnelikku esimesse klassi astuvat last kingituseks tasuta koolikoti koos kõigi vajaminevate koolitarvetega. Piduliku üritusega pandi punkt selle aasta kevadel Eesti Ettevõtlike Noorte Koja ellukutsutud heategevuskampaaniale Koos Kooli.

Koolikotid andis pidulikult üle Carmen Pritson-Tamme, kes on samuti projektiga ühinenud. Lisaks kotijagamisele ootasid lapsi ja nende peresid Eesti Lasterikaste Perede Liidust ka hulgaliselt muid põnevaid tegevusi - koos käidi Nukumuuseumis, maiustati suupistetega ja lastele toimus ka tasuta nukuetendus.

Ligi 400 üritusel viibinud inimese seas oli ka Põhja prefektuuri esindaja, kes rääkis lastele 1. septembril koolimineku teekonna ohtudest ja õpetas neid liikluses tähelepanelikud olema.

Vaatamata sellele, et projekt toimus alles esimest aastat ja meeskond tegi seda kõike põhitöö ja perede kõrvalt, peeti projekti 100% õnnestunuks - projektijuht Piia Porr lubas, et järgmisel aastal loodetakse aidata veelgi enam koolilapsi!