Naistekas aitab sul kaalust alla võtta

 (14)
Osalejad on valitud!
Foto: Naisteleht
Foto: Naisteleht---

Alatihti kuuled sõbrannat kurtmas oma liigse kehakaalu pärast või oled hoopis ise oma kaalunumbri pärast mures. Naistekas pakub võimaluse kaasa lüüa kaalulangetamise võistluses, mille treenigkava ja menüü on pärit uuest menusaatest KAALUST ALLA.

Kui oled hakkamist täis ja julge, löö kaasa. Valime välja 5 võistlejat, kellele anname stardipakiks spetsialistide koostatud menüüd ja treeningkava. Osaleja peab pidama treening- ja toitumispäevikut. Võimalusel saada endast foto, valituks saamisel ei ole see aga siiski määrav.

Võistlus kestab 6 nädalat.

Jõusaalis vm treenimine pole kohustuslik, sest harjutusi saab teha ka kodus või värskes õhus.
Osalemiseks saada palun ennast tutvustav lookene. Ära unusta lisamast oma nime (avaldame vaid eesnime), vanust, kaalu, pikkust ja teisi strateegilisi mõõte. Lisaks pane kirja, MIKS soovid osaleda, MILLISEID DIEETE oled pidanud ja millised on sinu LEMMIKTOIDUD praegu.

Päevikud (vajadusel toimetame), parameetrid, nimi ja pildid (enne ja pärast) avalikustame Naistekas, siinsamas KAALUST ALLA rubriigis. Kommentaariumi ei ole põhjust karta, sest Naisteka eesmärk on meie võistlejaid ka selles osas positiivselt toetada.

Registreerida saab reedeni aadressil naistekas@delfi.ee ning esmaspäevast pead olema elumuutuseks valmis. Tähtis on tahe ennast proovile panna ja eluviisi muuta.

Auhindu jagame kõikides kaalukategooriates. Tublimatele magusmad palad.

Enne jõule saledaks!