Piknik tõi kokku karakteriga linlased


<strong>Piknik tõi kokku karakteriga linlased</strong>
.

Neljapäeval, 11. juulil leidis Tallinna Väikese Rannavärava Bastionil aset iga-aastane Borjomi iseloomuga linnapiknik. Mõnusal õhtupoolikul said kõik võimaluse proovida esimesena Eestis virtuaalset rada, mis viib läbi Tallinna vanalinna keskaegse atmosfääri.

Sel aastal kutsus Borjomi üles kutsunud väljendama oma ainulaadset karakterit ja sellest ka ürituse nimi – Borjomi iseloomuga piknik. Lisaks tutvustati esmakordselt Eestis #walk15 nutirakenduse abiga loodud Borjomi rada, mis viib avastama Tallinna vanalinna.

„Borjomi on eriline iseloomuga vesi ja soov on anda tarbijatele kinnitust, et Borjomi toetab nende väärtusi, oskusi ning soove – avastada ennast, elada elu täiel rinnal ning lasta oma iseloomul särada, hoolimata stereotüüpidest ja eelarvamustest. Meil on hea meel, et nii palju karakteriga linlasi tuli kokku nautima ainulaadselt linnapikniku,“ sõnas IDS Borjomi Euroopa turundusjuht Tatjana Rudiene. „Borjomi piknik on eriline iga-aastane traditsioon Tallinna kesklinnas ja siiralt loodame, et meie sõbrad jätkavad võimalusel iganädalaselt ajaveetmist sel viisil ka edaspidi.“

.

Esimest korda Eestis tutvustati nutirakendust #walk15, mis kutsub inimesi üles jalutama, seiklema Borjomi iseloomuga rajal ja vahetama oma sammud boonuste vastu. Vlada Musvydaitė, rakenduse #walk15 looja kommenteerib: „Ma armastan avastada uusi paiku ja just selle jaoks on loodud #walk15, mis teeb kõik võimalikuks ilma suurema vaevata. Kasutajatel ei jää muud üle, kui panna mugavad jalatsid jalga, valida sihtkoht ja minna!“ Veel lisab ta: „Ja see ei ole veel kõik! Rakendus loeb tehtud sammud kokku ning need saab vahetada erinevate boonuste vastu – allahindlused või pakkumised erinevatele teenustele, toodetele. See on meie esimene virtuaalne rada Eestis ja rõõm, et koostöös Borjomiga oleme loonud ainulaadse iseloomuga raja taasavastamaks Tallinna vanalinna.“

.

Borjomi jätkab suurima heameelega traditsiooni linnapikniku pidamisel. Hea on tõdeda, et sellest on saanud üks ainupärasemaid armastatud üritusi Tallinna kesklinnas ning sel aastal lisasime iseloomu veelgi juurde. Nautida sai erilist grillparti vahvlikoonuses, mida valmistas koha peal KITCHEN me meeskond, Borjomi naturaalset mineraalvett ning Carine Jessica Kostla trio kõla, mida meenutada veel pikalt.

*Borjomi iseloomuga raja Tallinnas leiad #walk15 rakendusest (saadaval Apple Store ja Google play keskkonnas).

.