Reisi kaunina: ilutooted, mis kindlasti kohvrisse pakkida tasub

 (2)
Reisi kaunina: ilutooted, mis kindlasti kohvrisse pakkida tasub
Pilt on illustreerivFreeImages/Albert Ip

Vahet pole, kas suundud pikemale reisile või sõidad nädalavahetuseks maale — sihtkohast hoolimata soovid ilus ja hoolitsetud välja näha. Ajakirja Naisteleht+Naised värske numbri abiga saame teada, millised ilutooted selleks tingimata kaasa vaja võtta on.

KUIVŠAMPOON on ideaalne vahend, kui juuksed on mustad, kuid sul pole mahti nendega pikalt mässata — selle tootega saavutad hetkega puhtad ja kohevad kiharad.

CC-KREEM on imetoode — sellega saab nii niisutuse, klaari jume kui ka päikesekaitse, pealegi ei mõju kreem su näonahale liiga koormavalt ja peidab nii pisivead kui ka tumedad silmaalused.

KEHAÕLI saab kasutada mitmel otstarbel: sellega saab niisutada nii keha, jalgu kui ka käsi, lisaks saab seda kasutada seerumi asemel, et anda juustele värske sära (selleks soojenda mõned tilgad õli sõrmede vahel ja kanna juusteotstele).

NÄOVESI pakub leevendust päikesest kurnatud nahale; päeva jooksul tasub piserdada seda toodet näole, nii saab värskendada jumestust uut meigikihti lisamata.

VEEKINDEL RIPSMETUŠŠ on suvel kõige mõistlikum valik — sellega saad hommikul silmad ära värvida ja terve päeva muretult ringi liikuda (muide, pikalt päikese käes viibides aitab tušš kaitsta ripsmeid ka pleekimise eest).

Refereeritud artikli täisteksti leiad ajakirja Naisteleht+Naised värskest numbrist.