VIDEO: Vahva ja krapsakas süsimust Joonas ootab kedagi, kellele sülle pugeda

 (3)

Käesoleval aastal otsime koos Varjupaikade MTÜ-ga kodu 24 armsale loomakesele. Kõigil neil on kurvamaiguline saatus — nad saadavad oma päevi mööda varjupaikade seinte vahel. Olgugi, et nende eest kantakse hoolt, reedavad kurvad silmad, et sooja kodu ja vahva inimsõbra järgi on igatsus väga suur.

Joonas on Viljandi vallast Uusna külast leitud isane kass. Ta on saanud sise ja välisparasiiditõrjed, vaktsineeritud, kiibitud ja kastreeritud. Ta on mänguline ja krapsakas, tema jaoks ei ole mingi probleem mööda säärt üles joosta, kui kõrgemalolev sallinarmas kõige rohkem huvi pakub. Joonas on uudishimulik ning sõbralik, liiga ei tee ta kellelegi. Kui siis ainult hiirtele, kes pererahva juustukera kallale kipuvad.. Hetkel elab Joonas Viljandi varjupaigas.

Rohkem infot vahva kassi kohta leiad siit!

Iga "Jõuluks koju" projekti kaudu kodu leidnud varjupaigaloom saab Purinalt kingitusena kaasa ühe kuu jagu kassi- või koeratoitu.
***

Täiendus: head uudised! Joonas on nüüdseks kodu leidnud. Siiski on aga Viljandi varjupaiga kassitoas veel sama vahvaid elanikke, kes samuti endale peremeest või -naist igatsevad.