Kaksikud

Ilma sinuta ei toimu sellel nädalal ilmselt mitte midagi. Sa pead tunnistama, et su elus on hetkel kõik hästi. Päike on sinu märgis kuni 21. juunini. Tänu sellele on sinu jaoks avanemas uued võimalused, kõik võimatu muutub võimalikuks. Väga ilus sünnipäevakingitus on sinu poole teel. 6 - 12. juuni nädalal on sinu jaoks varuks palju häid üllatusi. Jupiter Jäära märgis toob su ellu lausa harukordseid võimalusi, mida juhtub ainult kord elus, seega hoia silmad lahti. Tegemist võib olla suure rahasummaga, mida sa täiesti ootamatult saad, ametikõrgenduse või palgatõusuga. Ühesõnaga, sa saad teenida sellel nädalal suurt kasu. Tundub, et sul on kõik võimalused, et sellel nädalal rikkaks saada.

Jäär

Punane vaip on sinu ees lahti, kallis Jäär. Järgmisel nädalal oled sa tähelepanu keskmes. See nädal algab sinu jaoks nii hästi, kui võimalik. Ja sellel on ka oma põhjus, sest sinu pea kohal taevas on Jupiter ise sind motiveerimas, aidates sul kiirelt edu saavutada. Su elu on muutumas imeliseks, tänu Päikesele Kaksikute märgis ei tohiks sa väsimust tunda. Päike ja Jupiter saavad omavahel väga hästi läbi, seega kõik on kõige paremas korras. Praegu on kõige õigem aeg, et viia oma suuri unistusi ellu. Sa oled ettevõtlik, julge ja enesekindel. Sul on olemas kõik vahendid, mida sa vajad, et elada oma unistuste elu. Sinust endast sõltub kõik. Kõik, mida sa tegema pead, on tegutsema. Võimalused hakkavad avanema.

Töö juures on sind ootamas väga head uudised. Sinu oskusi ja teadmisi hinnatakse, sinu arvamust võetakse kuulda. Tõeline õnn sellel nädalal peitub aga koduseinte vahel. Ka seal on sind ootamas head üllatused. Kui sa otsid oma ellu armastust, võib just see nädal olla otsustav. Sina oled selle nädala täht. Staar, kes on väärt kõige paremat.

Kaljukits

Kaljukitse on tihti peetud liiga pragmaatiliseks ja tõsiseks inimeseks. Sellel nädalal aga kuulab Kaljukits oma südame, mitte mõistuse häält. Ta muudab taktikat. Tavaliselt oled sa selline hästi ratsionaalne, nüüd aga lased sa oma ratsionaalsel emotsionaalsusel rääkida. Mõnikord on hea lasta südamel rääkida ja mitte kõike intellektualiseerida. Planeedid on sellise asjade käiguga nõus. Ja tänu sellele saadab sind hea õnn. Sa oled õigel ajal õiges kohas. Sa sõlmid uusi lepinguid, uued uksed on avanemas, uued võimalused on tekkimas. Sul on tuul tiibades ja sa tead, kuhu tahad välja jõuda. Sellel nädalal võid sa kindlustada oma majanduslikku seisu.

Praegu on ka õige aeg selleks, et muuta oma suhteid paremaks. Ja jällegi tuleb lasta oma südamel rääkida. Juunikuus peaks Kaljukits olema armunud, vähemalt tõotavad planeedid tuua ta ellu armastust ja õnne.

allikas: Kodused Lood

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid