Sa avastad oma kapist selliseid riideid, mille olemasolu sa olid täiesti unustanud

Igal hommikul leiad sa oma kapist selliseid riideid, mida sa isegi ei mäleta, et oleksid ostnud. Mõni kampsun, püksid, ehted, seelikud... Kõik need riided on aga sinu kapis ilusti olemas ja ootavad oma aega. Seepärast sa ei saagi näha kõike, mis sul juba olemas on. Sul on riideid, mida sa hoiad igaks juhuks, siis mõned sellised, mis sulle praegu enam selga ei lähe, on ka neid, mida sa rohkem kannad ja neid, mida sa oled otsustanud kellelegi ära anda. Loo kord oma riidekapis- anna ära kõik sellised hilbud, mida sa enam ei kanna nagunii.

Igal hommikul otsid sa tükk aega, mida selga panna

Igal hommikul kordub sama lugu. Sa lihtsalt ei suuda otsusele jõud, et mida selga panna. Midagi mugavat? Midagi ilusat? Midagi liibuvat? Midagi lohvakat?

Tegelikult seisneb probleem selles, et sul on liiga suur valik. Loo kord oma riidekapis ja pane kõrvale need, mida sa kõige rohkem kannad ja mis sulle sobivad. Nii hoiad sa oma väärtuslikku aega kokku.

Sa pole osadel riietel isegi hinnasilti ära võtnud

Ja mõned su riideesemed on veel müügipakendis või hinnasildiga. See on ehe näide sellest, et sul on liiga palju asju. Sama kehtib ka kingade ja aksessuaaride kohta. Mõned kingad on ikka veel karbis, täpselt nii nagu sa nad ostsid ja sa pole neid kordagi kandnud. Ilmselt ei olnud tegemist vajaliku ostuga.

Su riidekapid on täis

Kõik riidekapid ja sahtlid on pungil täis igasuguseid erinevaid rõivaesemeid. Sul ei ole enam kohta, kuhu oma riideid panna. Riided vedelevad igal pool mööda tuba laiali. Ka see on märk sellest, et sul on liiga palju riideid kodus.

Kui sul pole enam vabu riidepuid ja kui sa oled hakanud kuhjama oma riideid mööblile, kirjutuslauale ja toolidele, siis on aeg midagi ette võtta.

Kõikide oma riiete seast kannad sa ainult väga väikest osa

Kuna sa kogu aeg ostad uusi ja uusi riideid, siis ei kanna sa ammu enam neid, mis sul juba kapis olemas on. Sul on palju selliseid riideid, mida sa pole ammu kapist välja võtnud. Paljud seelikud ja pluusid on aastaid puu peal ilma, et sa neid kannaksid. Tee kevadine suurpuhastus. Ja anna ära need, mida sa enam ei vaja. Kellelgi on kindlasti neid vaja.

allikas: Kodused Lood

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid