Mida enam aastaid mehel turjal, seda vabameelsem on tema unistuste daamide vanusevahemik. Teadlaste sõnastuse kohaselt vananevad mehed kiiremini kui nende unistuste partnerid ja naise rahuldamisega hakkama saamine on tõsine peavalu.

Kui vana on vanem ja noor on noorem partner?

Naine eelistab meest, kes on temast kuni 2 aastat noorem või kuni 5 aastat vanem. Meeste puhul on see vahemik veidike suurem, jäädes –6 kuni +5 aastani nende enda vanuse suhtes. Siiski on tavalisem, et mehel on noorem naine, kui et naisel noorem mees. Mehed hoolimata oma vanusest unistavad kahekümnendates naistest.

Miks siiski ei ole iga mehe käevangus kahekümnendates neiu?

Naiste viljakus on haripunktis teismeliseeast kuni kahekümnendate teise pooleni. Naised on selles vanuses partneri valikul väga kriitilised. Evolutionary Psychology läbi viidud uuringus järeldus, et mehed eelistavad reeglina endast nooremaid naisi. See vast ei ole uudiskünnist ületav uus teadmine kellelegi. Loodus on paarisuhete piirjooned paika pannud, jättes naistele otsustusvõimu. Tänu naiste eelistustele jagada naudinguid ainult meestega, kes on neist kuni 2 aastat nooremad või kuni 5 aastat vanemad, ei ole täitunud paljude meeste unistus endast oluliselt nooremast naisest. Aga unistatakse siiski!

Musta Pantri perenaine Inna meenutab toredat vestlust sõbrannadega kahekümneselt Moskva kohvikus. Selles vanuses oli mehe juures kolm olulist kriteeriumit: hell süda, seks, raha.

Kahekümnendate lõpus jõuti sama seltskonnaga järeldusele, et kui mehel on kaks kolmest olemas, siis on juba väga hea. Kolmekümnendates piisavat, kui üks kolmest on olemas. Selle peale sõbrannadega nagu ei tuldudki, et mehe enda eelistused kuidagi valiku tegemisel olulised oleksid. Oluline on ikka see, mis naist mehe juures ligi tõmbab. Natuke piinlik küll, aga emake loodus on naised selliseks loonud.

See, et mehele tuleb nooremate naiste seltskonnas sära silmadesse, ei tähenda aga ilmtingimata seda, et ta kohe midagi ette võtab ja omaealise naise uuema versiooni vastu välja vahetab. Lõbutüdrukute sissetulekuid uurides on selgunud, et kui juba hullama minnakse, siis ikka kahekümnendates neiudega. Psühholoogia seletab meeste tõmmet noorte naiste poole soojätkamise instinktiga.

Mehed valivad oma suhteliselt samaealise püsipartneri kõrvale meeleldi nooremaid armukesi. Lisaks tunnevad mehed suurt uhkust ja nende sõbrad salamisi kadedust, kui mehe voodit soojendab noor, kaunis naine. Sellise suhte puhul eeldatakse kohe, et neil on väga särtsakas voodielu.

Kas vanem mees suudab nooremat naist voodis rahuldada?

Noor naine ootab vanemalt mehelt voodis samasugust tulevärki, kui noorem mees seda pakuks. Seega pinge on vanematel meestel nooremate naistega tegeledes alati peal. Loorberitele puhkama jääda ei tohi. Suhte suurim vaenlane on rutiin ja halluse tekkides on loomulik, et silm hakkab kõrvale vaatama. Tennisetreenerist või assistendist armuke on klišeed elust enesest.

Seksuaalne aktiivsus ja huvi on vanusega ennustatav

Seksuaalne huvi ja seksuaalne käitumine ei ole üks ja seesama. Oma minapildis jagaksid naised meeleldi armuvilju mõneti nooremate meestega ja mehe kõrval oleks alati noor naine. Sellisel juhul aga ei püsiks paarisuhted ja pered koos. Õnneliku koosluse aluseks ei ole unistuste eas voodipartner. Väga palju abi on sellest, kui intiimne lähedus on olemas. Paraku on püsisuhtes olevate paaride regulaarne suguelu aastate kuhjumisel väheneva tendentsiga.

Kinsey Instituudi uuringust järeldus, et vanus on peamine seksi seaduspära ennustaja. Kahekümnendates eluaastates seksitakse keskmiselt 2–3 korda nädalas. Paarid vanuses 30–39 seksivad keskmiselt 86 korda aastas ehk 1,6 korda nädalas. Neljakümnendates paarid jagavad armuvilju 0,8 korda nädalas ehk umbes 40 korda aastas, sealt edasi jääb rõõmupäevi veelgi vähemaks.

Vanusega kaotab erektsioon oma võimsuse ja seksiisu väheneb

Üheks libiido languse põhjuseks on hormonaalne tasakaal, ent selle osatähtsus on väiksem kui terviseseisundiga seotud tegurid. Libiidot pärsivad tugevalt stress, vähene liikumine, alkoholi liigtarvitamine ja ülekaal. Nagu saarlased seksihuvi puudumise kohta ütleksid: „See on küll su oma viga!“

Inna Must paneb paaridele südamele teineteise seksuaalseid vajadusi mitte ignoreerida ja julgustab tooma magamistuppa rohkelt vaheldust. Seksuaalse aktiivsuse vajadus on ajas langev, ent selle kvaliteet mitte.

Soovitused nauditavamaks sugueluks

1. MARALI EREKTSIOONIGEEL

Marali erektsioonigeel on üks efektiivsemaid erektsiooni stimuleerivaid kreeme turul. Maral on kiiretoimeline ja teab, et erektsiooni tekkimiseks peaks mõnupiirkonnas vereringlus olema ligi kaheksa korda kiirem kui puhkeolekus. Kreem on 100% looduslik. Kanna kreem peenisele. Masseeri kreemi täieliku imendumiseni. Toime mõne minutiga.

JAN on vallatu sahtli saladus nii üksinda kui ka partneriga nautimiseks. G-punkt asub tupe avast 2,5–7,5 cm kaugusel ja JAN vibreerib täpselt õiges kohas. Anna pult kallima kätte ja vallatlege kõikjal, kuhu iganes fantaasia teid viib.

Keegi meist ei taha iga päev sama toitu süüa või iga kord sama seksirutiini läbida. Vibreeriv peeniserõngas BRAD suristab kõik naise kliitori 8000 mõnunärvi läbi. Samal ajal pikendab peeniserõngas mehe erektsiooni kestvust ja annab jäikust juurde. Brad on võimas, vaikne, veekindel ja taaslaetava akuga.

Püksikuvibraator on paaridele, kes armastavad vaheldust. Libista vibraator komplektis kaasas olevatesse püksikutesse enne väljaminekut selliselt, et vibraatori kõrgeim reljeefne ots asetuks kliitorile. Kliitori nauding on tugevaim, kui kanda eelnevalt kliitorile vedelat vibraatorit või libestit. Anna pult kallimale ja las tema juhib mõnulaineid kuni 15 meetri kauguselt.

Vedel vibraator suurendab intiimpiirkonna tundlikkust ja soodustab seeläbi orgasmini jõudmist. Mitte kõik naised ei ole seda päris orgasmilainet omal kehal tunda saanud.

Mis on vedel vibraator? Naine kannab ainult mõne tilga kliitori piirkonda ja juba 30 sekundi pärast avaldub geeli särisev mõju. Mees võib meheaule suurema koguse kanda. Mõju kestab kuni 45 minutit.

Kui oma erektsioon pole enam endine, aga naist tahaks ikka õnnelikuks teha, siis seest õõnes strap-on teeb mehest taas kangelase. Vibreeriv strap-on on veel eriti mõnus.

Vanus teeb libiidoga oma töö. Seksuaalne eelistus on meestel paratamatult kaunite kahekümnendates neiude suunas. Oma olemasoleva suhte hoidmine on kõige tähtsam töö ja kallima vahelduse vajadust ei tohi unustada. Ole julge ja pühi magamistoast tolm korrakski minema. Inistiatiiv on äärmiselt seksikas nähtus!

Saadame sinu sahtlisaladused diskreetselt pakituna ja ilma ühegi vihjeta sisule või erootikapoele. Vaata kogu e-poe valikut SIIT!

Vallatuid naudinguid!

Must Panter

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid