Dr Ruthil on 93-aastaselt lihtne ja selge sõnum kõikidele paaridele. Olles läbi elanud kaks lahutust ja alles seejärel kohanud oma Hr Õiget, võtab ta kokku, et seksuaalne rahulolematus suhtes on kättevõtmise asi, aga intellektuaalne sobimatus ei pea argielu hammasratastele vastu ja viib lahutuseni. Kui sinu partner on sinu muusa ja parim sõber, siis saab seks ajaga ainult paremaks minna.

Dr Ruthi nõuanded sekselu parandamiseks

See on normaalne, et üks partner ei saa piisavalt seksi või vaheldust

Mees ja naine ei ole Siiami kaksikud, kes tahavad alati ühte ja sedasama. Vahel on suhtes naine see, kes tahab tihedamini seksida ja on hädas liiga harvade orgasmidega, ent teinekord on see hoopis mees. Kohanege selle tõsiasjaga! Tooge vaheldust oma magamistuppa ning vältige üksluiseid poose ja rutiini. Masturbeerimine on iga suhte normaalne osa ja sekslelud pakuvad teistmoodi orgasmide kogemusi. Kui suuseks on sinu lemmik, siis oraalseksi stimulaator on just see, mida sa vajad.

Naisel peab vibraator olema

Dr Ruthi lemmikvibraatorid on elektrihambaharja meenutavad täpsusvibratsioonidega paindlikud suristajad, mille madalad ja tugevad vibratsioonid viivad intensiivsete orgasmideni ka need naised, kellel muidu on raske orgasmini jõuda. Naised on alati teadnud, et parim kliitori massaaž oma mehelt on ringjad liigutused kliitori ümbruses.

Rewomagicu vibraator teeb need aga veelgi paremaks. Tema väikene ots liigub ringjalt kliitoril. Pane tema alumine jämedam osa vibreerima ning Rewomagic muutub võimsaks g-punkti vibraatoriks. Naised, kes on Rewomagicut proovinud, on öelnud, et see on väga teistmoodi nauding ja intensiivsem kui kõik alternatiivsed vibraatorid. Rewomagicuga on naised hõisanud, et said esimese orgasmi juba minutiga ning suisa kolm tükki kümne minuti jooksul.

50+ mehed – seksige hommikuti!

Hommikul on testosterooni tase kõrgeim ja eakamal härral on parim võimalus kallimat võimsama erektsiooniga hullutada. Seks ei pea sinu elust kaduma lihtsalt sellepärast, et oled teatud ikka jõudnud. Hommikune seks tuleb endale harjumuseks teha ja lihtsalt üle saada õhtuste erektsioonide igatsusest.

Libestita teeb mees naisele haiget

Pärast lapse saamist ja kindlasti alates vanusest 35+ hakkab naisi kimbutama vaginaalne kuivus, mis teeb seksi valulikuks või ebamugavaks. Kvaliteetne libesti peab öökapil valmis olema nii nagu hambapasta vannitoas. 50+ naised võiksid menopausist tulenevate ebamugavuste leevendamiseks kasutada aaloed sisaldavaid eriti niisutavaid libesteid.

Erinevate uuringute kohaselt suurendab seksivaene elu stressi ja immuunsüsteemi nõrgenemist. Seksuaalse tervise eest hoolitsemine on igaühe enda kohustus. Orgasmid on äärmiselt tervislikud ja sekslelude toomine paarisuhtesse hoiab rutiini kaugel eemal.

Parim nõuanne väikese peenisega meestele

Kui sul on miniatuurne peenis, pöördu uroloogi poole. Muul juhul pole suurus oluline ja mees ei peaks sellega oma pead vaevama. Seksleludega saad oma naisele magamistoas vahvat vaheldust pakkuda ja ise valida, kui suur sul täna olema peab.

Julgege katsetada ja uusi asju avastada erootikapoe Must Panter hoolega valitud toodete hulgast. Saadame sinu tellimuse diskreetselt pakituna ja ilma viideteta sisule.

Vallatuid naudinguid!


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid