Kõige esimene asi, millele sa võiksid tähelepanu pöörata, on mehe välimus ja riietumisstiil. Vastupidiselt sellele, mida me oleme harjunud arvama, käivad naistemehed üsna hooletult riides. Ometi on tema välimuses midagi, mis köidab pilku. Juuksesalk, mis langeb laubale või silmadele. Sarmikas pilk. Natuke avatud särgikaelus. Mitte midagi pole jäetud juhuse hooleks. Kõik on hoolega välja arvestatud. Hooletu mulje, mis ongi asja mõte.

Ja räägime tema iseloomust. Olgem ausad, ta on ikka väga enesekeskne. Ta räägib praktiliselt kogu aeg iseendast. Ta oskab teiste tunnetega mängida ja teeskleb, et kuulab sind ja et su jutt huvitab teda, aga üksnes selleks, et sind paremini endale võita. Üldiselt on ta pealiskaudne, kellega ei saa rääkida tõsistel teemadel ,aga kes kogu aeg oma naeratusega mängib ja kasutab oma pilku selleks, et flirtida.

Naistemees on tavaliselt ilus mees, kes tunneb oma väärtust. Ta ei ole praktiliselt kunagi halvas tujus ja naeratab kogu aeg sulle. Kuni selle hetkeni, kui ta näeb mõnda teist kena naist, siis naeratab ta talle.

Tavaliselt on tal hästi palju naistuttavaid. Enamik neist on paraku tema endised naised. Teised on ehk tulevased. Aga ta suhtleb nende kõigiga kogu aeg, igaks juhuks. Kunagi ei tea ju, mida elu tuua võib.

Allikas: Kodused Lood