„Olen suur spaade fänn ja kuna ei teeni Eesti keskmist palka, jäävad soojamaareisid kättesaamatuks. Nii asendangi need 1–2päevaste spaakülastustega ja kuna Eesti spaadele, pea kõikidele neist, on mitmeid ringe peale tehtud, siis arvan, et üldiselt on rahvas sõbralik ja asjalik, kuid alati on suures karjas mõni „must“ lammas – sellest ei tohiks aga üldpilti kehvana paista lasta.

„Kehalise kasvatuse õpetajad“ päise päeva ajal hoos

Aga räägin ühe tõestisündinud loo juhtumist Laulasmaa spaas, mida juhtusime naisega meie ja kogu spaas olev rahvas päise päeva ajal nägema ja kuulma. Ja kui see oleks juhtunud välismaal, oleksin võib-olla kuidagi aru saanud, sest on ju välismaalased saanud vabama kasvatuse ning on ka julgemad, temperamentsemad... Kuid antud juhul oli tegemist siiski eestlastega. Ja mis kõige üllatavam (ei teagi, kas heas või halvas mõttes... pigem heas ikka) – selle paari vanus võis olla kindlasti 70 lähedal. Mina ristisin nad mõttes „kehalise kasvatuse õpetajateks“, sest nii mehel kui naisel oli vanusest hoolimata väga trimmis ja sportlik välimus.

Ja lugu siis selline: kes Laulasmaal on käinud, teab, et mullivann asub pisut kõrgemal ja selle ümber on voolava veesurvega rõngasbassein. Meie naisega olime mullivannis ja seal oli vist veel kaks-kolm inimest, kui saabus see „paar“ käest kinni hoides ja noorte vastarmunute kombel itsitades. Nad suundusid sinna veesurvega basseini, tegid paar tiiru, naine ees ja mees püüdja rollis, kõik nii lõbusas-lapsikus stiilis, et „püüa mind“. Vist kolmanda tiiru ajal sai mees naise kätte, hakkas kohe kallistamine ja kirglik suudlemine, nagu filmis. Ja siis näitas mees üles osavust, surus selja vastu basseini äärt, endal jalad harkis, ning haaras naise poolsülle. Ei läinud pikalt, kuni algas häälekas „õõtsumine“!

Lõbu laialt!

Kuna vees on inimese keha tunduvalt kergem, oli mehel hea hoida naist puusadest ja juhtida teda täpselt õiges taktis. Naine ei häbenenud midagi ning lasi kõigel sellel toimuda. Lõbu laialt! Lapsed ujusid mööda, mõned täiskasvanudki. Ega alguses vist aru saadudki, mis tegelikult toimub, aga kuna naise hääl läks iga tõukega üha himuramaks-valjemaks, sai suurem osa rahvast aru ja hakkas üks hurjutamine-pahandamine-sõimamine, turvanaise ja vetelpäästja kutsumine jne. Paar ei lasknud ennast häirida. Tuli siis turvanaine, noor tüdruk, ja algas piinlik situatsioon. Ta oli nii noor, et ei osanud aimata, kuidas või mida öelda, et see paar oma ebasündsa tegevuse lõpetaks. Ta siis köhatas, proovis tähelepanu võita, plaksutas käsi ja lõpuks vilistas oma vilet. Siis paar vaatas teda, tegevus seiskus ja mees lasi naise jalad/puusad lahti, et ta saaks turvaliselt seista, kohendas endal seal vees pükste juures miskit. Siis mees pomises midagi ja paar läks basseinist ära.

Basseinis valitses haudvaikus, vaid veesulin. Keegi ei osanud või julgenud midagi öelda, sest see oli nii ootamatu ja ebasünnis hetk. Olgu, ka meie otsustasime siis mullivanniga lõpetada ja suundusime naisega aurusauna, aga me ju ei märganud, et ka see paar sinna suundus. Kui me ukse avasime, toimus sauna kivitoolis täielik seks, mees all ja naine tema peal, rinnad kõik paljaks võetud, kuidagi püksikeste vahelt aeti neid asju. Vot selline lugu siis. Tegelikult polegi siin midagi teab mis karistamist väärt, aga nii tehes oleks olnud nii neile kui teistele mugavam ja vähem häirivam võtta hotellis tuba ja seksida kasvõi hommikuni, segamatult. Teha seda avalikus basseinis, kus ujusid ka lapsed... See pole lihtsalt see koht ja aeg.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid